bugün

ne yazık ki sovyet.

köpeğim yıldırım'ı çok severdim. acayip kaslı bir köpekti amına koyim. nereye gitsem yanımda gelir başını usulca paçalarıma sürer ve severdi beni. ama ne bileyim işte ya baktım amk bu köpekte bile benden daha fazla kas var. acayip erkeksiydi. şuna benziyordu:

http://www.cobankopegi.com/b/fasterwhippetbully.jpg

anasını siktiğim sanki benden gizli body building yapıyordu. oysa kulübesinde tekti bu. ne bileyim işte ya artık güce mi taptım naptımsa köpeğime daha değişik duygular beslediğimi farkettim. bunu hemen düzeltmeliydim. kendimi ne kadar zorlasam da günler geçmesine rağmen düzelmiyordum. oldu olacak bunu bir başkasına vereyim dedim ama kabul etmedi kimse. napıcaz amk deyip reddettiler.

satmayı düşündüm ama benim gözümde paha biçilmez bir köpekti o. kamyoncu bir tanıdığımız var orhan abi. ona rica ettim. yola gittiğin zaman bunu da kasada götür sonra orada salıver köpeği diye. beraberinde mersin'e götürdü. ordan portakal filnan getirirdi bu. neyse işte köpeği mersinde salıveriyormuş ki bir kız görüp çok beğenmiş. ona 20 liraya satmış amk. ya da bana 20 deyip kandırdı orospu çocuğu.