bugün

--spoiler--
10 dakika boyunca gözleri kırpmadan izledim. helal olsun vala
--spoiler--
"sevgiden önemli ne var baba?" yak mete yak durma ..
ben böyle oyunculuk görmedim yemin ederim ya. olamaz bu kadar gerçekten olamaz. mete nesin sen harbi?
(bkz: beni yak kendini yak herşeyi yak)
mete karakterinin canlandıran aras bulutun bu dizi bittikten sonra kapışılacağını düşünüyorum. oyunculukta çığır açmaya başlamıştır. yeni bi oyuncu kazandık vatana millete hayırlı olsun.
yarından tezi yok psikiyatriste gitme kararı aldım. amını vicdanını siktiğimin beter ali iti yüzünden. beynimi yaktı o çocuğun metenin bakışları.
an itibari ile mete'yi, joker'in psikopatlığına benzetebilen dizi. şaştım, hayret ettim ama takdirde ettim.
yüreğim ağzımda izliyorum resmen. nasıl bir yeteneksin sen be çocuk.
aras bulut iynemli şimdiye kadar hep güzel rol yapıyordu fakat az önceki evi yakma sahnesinde sergilediği oyunculuk ayakta alkışlanacak cinsten. bence şimdiye kadar bu dizi içerisindeki en iddialı rolünü bu bölümde oynamış. eğer hakkında edilen güzel yorumlar sebebiyle götü kalkmazsa, geleceği çok parlak bu delüğanlunun. yürü be koçum.
sürekli gergin izlediğim dizi. insan kendine bu eziyeti eder mi? ediyor valla....
mete'nin babası ile evde tartışma ve evi yakmaya çalışma sahnesini izlerken uzun zamandır gördüğüm en kaliteli oyunculuğun sergilendiği dizidir.

izleyicinin kalp atışlarını değiştirecek kadar çok doruğa çıkan film.
Mete evi yakacak ali kaptan siki tutacak. (bkz: siki tutmak)
büyük ihtimalle, ali evi çocuklara bırakıp gidecekti. çünkü karoline dur dedi. girme sen içeri dedi. bilmiyorum bir an öyle bir hisse kapıldım.
saat 11 sularından itibaren diziden etkilenip facebook twitter gibi paylaşım sitelerinde ali kaptana sövüp, mete için yiğit küheylan paylaşımları yapılmaya başlanmıştır buda dizinin kitlesel bir hayran sayısına ulaştığının belgesidir.

not: ye onu mete öldür onu, yık onu saldır ona hadi koçum görim seni
öyle bir geçer zaman ki, gelmiş geçmiş en iyi türk dizisi, mete de en iyi türk dizi oyuncusu olma yolunda ilerlemiştir bu bölüm ile.
bu ev yanarsa bu kezde inşaat olan ev için kapışacaklar. yarı hisseleri var. o diyecek benim bunlar diyecek benim. bu çile bitmez arkadaş.

edit: mete sinirlenince çıkan boyun damarları feci ürkütücüdür.
osman karakterinin ilerde seri katil olacağı başrol oyuncusu tarafından duyurulmuş dizi.
aylin, soner ikilisinin olayı başlı başına bir dizi konusu olacak cinstendir.
mete'nin oyunculugunun doruk noktasina ciktigi dizi.
hayatımda ilk defa bir karaktere bu kadar sövdüm.
ali allah belanı versin. inşallah gavur karısıda çeker gider sokaklara düşüp donarak ölürsün.
aras bulut iynemli an itibariyle döktürmektedir.
psikopata bağlayan mete nefesleri kesti, helal olsun.
mete'nin bademcikleriyle ve boyun damarlarıyla pek haşır neşir olduk bu bölüm.**
kanal d de yayınlanan bir diziymiş.

ya şimdi ben bu diziyi hiç izlemedim sadece rastladım ve aklıma bi soru takıldı. şu an yayınlanan bölümde bi kız (liseli sanırım) bi adamın arabasına binerken annesi geldi ve "bu adam senin baban yaşında, ne ayak?" falan dedi kızda "ayy anne beni rezil ettin" falan diyerek trip atıp gitti. bu kızla bu adamın arasındaki ilişki nedir?

edit: ya bir şey diyeceğim o kadar kişi bu entry'i eksilemiş ama bir kişi de çıkıp şundan ötürü demedi ne acaip insanlarsınız.
mete bugün itibariyle sırf evi değil balataları da yakmıştır. haftaya ne olacak bilmem de, bir hafta içerisinde çocukceğızı psikiyatra göndersinler, sanitarium'a falan yatırsınlar da öbür bölüme kadar kendine gelsin. hem çok sağlam cop da yedi evi boşaltmaya gelen polislerden. dinlenmiş olur bir yandan.