bugün

bütün yıl boyunca çekilen stresin öss bitiminde dışarı vurumu sonucu oluşan tepkilerdir.
geçen sene öss sınavını olduğum sınıftan çıktığım zaman kahkahalarla gülmüştüm boş boş. ama nasıl rahatladım anlatamam. sınavın nasıl geçtiği umrumda değildi; çünkü o an sadece 9 aydır taşıdığım psikolojik yükü kaldırmanın keyfini çıkarıyordum sadece.
tuvalet nerde lan! olmuştu benimkisi. o zaman sınav sırasında tuvalete gitmek yasaktı. heyecanımı alsın diye dayanmıştım suya. sonrası malûm... ama başarmıştım.
(bkz: seneye tekrar artık ne olacah yaa)
acıktım olmuştu ilk tepkim.195 dakika zor dayanmıştım zaten.
ösym'ye sevgilerimi sunarım. pek size layık değil ama..

`http://www.resimcenter.co...15/msn_nah_avatarlari.jpg`
bir sene boyunca odaklanılan sınavın bitiminde insan kendini boşlukta hisseder, eve gitmek gelir akla ama istenildiğinden değil akla başka birşey gelmediği içindir. artık bünye uzay boşluğundaymış gibi rahattır, boştur.
bu muymuş a.q.
anne ile baba hep bir ağızdan: oğluum, nasıl geçtii?
cany13: hatırlamıyorum ya, bilmiyorum!
(bkz: oh be)
ağlamaklı bir şekilde "çok kötü geçti baba yaaa ühüüü!" moduna geçip sonrasında "ehauheauea şaka be şaka!" şekline bürünmek. aileyi önce üzüp, sonrasında daha çok sevinmelerini, böylelikle güzel bir hediye almalarını sağlamak. ne o öyle "en güzel hediye üniversiteyi kazanman yavrum" ayakları?
öss: öğrenci seçme sınavı
öss sınavı: ?
çok sıkışmış uzun süre tuvaletini tutmuş bir kişiliğin bir şekilde saldıktan sonra verdiği rahatlama tepkisine denk gelir.altınada salmış olabilir tuvaletede.
sanırım kaydırdım.*
-nasıl geçti öss sınavı?
-öss sınavı bir anlatım bozukluğudur. öss sınavı deyince öğrenci seçme sınavı sınavı demiş oluyorsun.
-tamam oğlum geçti artık çık şu öss sınavı bunalımından.
-bak hala
-Nasıl geçti evladım sınavın olurmu bu sene?
-Olur annem bu sene kesin bi yeri kazanırım
(iç ses-S.kiyim bu sene de kazanamadık fare zehri mi içsem la)
güncel Önemli Başlıklar