bugün

hayırlı geceler arkadaşlar...

günümüz insanlarının ahlaki erozyondan ne denli etkilendiğini kanıtlar nitelikte olmakla beraber, bekareti ne bileyim beyinde akciğerde göbek deliğinde filan arayanların; hiç bu bayanı benden önce kaç kişi yatağa atmıştır efendime söyleyeyim kaç kişi 90 beden göğüslerinde diş izini bırakmıştır diye düşünmeden yüce allah'ın emri ve peygamber efendimizin kavliyle istetip; mini mini bebelerinizin annesi olması ve dilediğiniz zaman cinsel ihtiyaçlarınızı karşılaması amacıyla karılığa kabul etmektir.

bu ben evleneceğim kadında bekaret filan aramam diyenleri görünce yanlarına gidip soruyorum; ''yoldan geçen adamın iki fırt çekip yere attığı sigarayı eğer ayağıyla basıp söndürmediyse yerden alıp içer miydin ?'' diye. hemen hayır ne alaka diyorlar, o zaman diyorum senden önce birinin capri sun gibi önce hüpletip sonra gümlettiği bayanla evlenmekteki amaç nedir ? san marino milli futbol takımı gibi gelen koymuş, giden koymuş. yok mu bu memlekette kendini sktrtmekten daha önemli işlerle uğraşmış, eti puf paketi gibi açılması zor ve uno ekmek gibi el değmemiş bir hanımkız ?

hani diyorum bu kadar mı yokluk başladı, bekaret oranı bu kadar mı düştü bu memlekette.

mesela bundan bi beş altı sene önce daha çiçeği burnunda evliyayken mevlüt okumak üzere gittiğim evde bir bayanla tanışmıştım. defalarca kez kendini skrttiğini, erkeklerin altında inim inim inlediğini, artık pns gurmesi haline geldiğini hüzünle anlatmıştı. ama eğer istersem benimle evlenip başını örteceğini, beş vakit namazını aksatmadan kılacağını, artık türlü orospuluklar yapmadan yalnız benim kadınım olacağını söylemişti.

hassiktiri çekince sanki hakkı varmış gibi tepki gösterdi. ''ne oldu zarına mı gitti ?'' dedim. hiçbir şey diyemedi. ee be kendini okşatmış, hoplatmış, pompalatmış bayanlar; hiç mi düşünmüyorsunuz ileride çoluk çocuğa karışabileceğinizi...

benim gibi uyanık olacaksınız bu konularda arkadaşlar, öyle milletin artığını eve karı diye götürmeyeceksiniz.

''sen gavat kerim oğlu godoş hüseyin, bu capri sun'ı karılığa kabul ediyor musun ?''
(bkz: hüp diye içine çek beni)
(bkz: Capri sun)
(bkz: ne dedi ne dedi)
başlık, inandığını ima ettiği dinden nasibini almamış, her boka işine geldiği gibi örnek veren, zeka seviyesi sıfırın altında olan yazarın söylemlerini içerir.

yazarın anlayacağı dilden örnek vermek gerekirse, gitmiş birisinin iki fırt aldığı sigaradan örnek vermiş, e birisinin açıkça cinsel organına sürdüğü külçe altını alır başını koyar yastık diye yatarsın. yerdeki sigaradan içmezsin...

kadını olabildiğince aşağılayan başlıkların dik alası, kadın ki anadır, cennet ayaklarının altındadır. kadın ki cennet ayaklarının altında denirken temiz körpe bakire vs. sıfat yüklenmemiştir...

sözlüğe anlam girmekle şahsi fikirlerini kusmak arasında fark vardır...
ulan keşke babanda sigarasını içip götünü dönüp uyusaymış keşke. kadınlar sizin bir malınız değil hem sana ne aq git sen bakire ile evlen sana ne kimin neyle nasıl evlendiği. başkasının derdi seni mi gerdi ?
bayan sanılan varlığın bir çeşit enstrüman olduğunu gösterir.
görsel