bugün

(bkz: ince hastalık)
futbolcuların kafayı bir yere çarptıktan sonra, devamlı kanıyor mu diye maç boyunca kontrol etmesi ile eş değer davranıştır.
uzun süreli kabızlık çeken bünyelerde, ıkındıktan sonra kan geldi mi diye kontrol etme versiyonu bulunur.
(bkz: bir de bunun x versiyonu vardır yazarları)
kisinin yesilcam filmlerini cok sik izledigine delalet olan eylemdir.bu kisilerin bir de fabrikatorun oglundan peydahladiklari, isimleri sezercik, omercik ya da yumurcak olan, mahallede surekli 'ben pic degilim babam vayy benim iste bu' diyerek yipranmis bir fotografla dolasan cocuklari vardir.
-öhöm öhömmm
+noldu tuğşe?
-öksürdüm de.
+bak bakalım kan gelmiş mi?
/////////////////////
-hayır gelmemiş.
+salak kukuna bakmıcan eline bakıcaksın hay allahım yaa.
Yeşilçam filmlerinin etkisinden kurtulamamış rahatsız kişiliktir.O eski devirler geçti ince hastalık aşktan olurmuş derdi rahmetli nenem ,e artık o aşklarda kalmadığına göre
artık herkes herkesi çok seviyor aşkından ölüyor, ama bu ihanet edenler, çekip gidenler kimler bitürlü anlıyamadım.

Bi bakıma kolay kolay ,kimse kimseyi sevmiyor gerçekten bir çıkarı var ise Gibi yapıyor, Seviyormuş gibi, özlüyormuş gibi, gerçekten seven bir insan sözüm ona çok sevdiği sevgilisinden ayrıldıktan 21 gün sonra başka birisi ile nasıl birliktelik kurabilir ?

(bkz: Günümüz insan ilişkilerinin en büyük sorunudur bence Gibi Yapmak.)

x isimli kız diyorki aşkım ben senin için ölürüm, herharfi yalandır inanmayın kimse kimse için ölmez ısrarlar bunu diyorsa test edin kendisini parmağını 1 dakika çakmağın ateşine tutsun bakalım dayanabiliyormu ?

Özetle sevgili arkadaşlar parmağını ateşe tutamayan sizin için nasıl ölebilir sorarım size ?
(bkz: refleks)