bugün

benim gibi ahmak bir erkek tarafından gerçekleştirilen olay.

henüz 7. sınıf öğrencisi iken (evet, ilkokul 7) 8. sınıf olan bir kız kişisi arkadaş vesilesi ile tanıştırılır. kız gayet şirin ve güzeldir ancak erkek oldukça utangaç ve ürkekdir ve kızla konuşmayı bile (bkz: oha) reddederek olay yerinden kaçar.. aradan çok değil, 1-2 ay geçtikten sonra erkek kişi pişman olur ettiğine. ama iş işten geçmiştir zira kız mezun olup uçmuştur..

derin bağlantılar ile soyadı bulunmasına rağmen kendisine facebook üzerinden de ulaşılamaması, olayın peşini bırakmama sebep olmuştur.

(bkz: evlenen kızların facebook kullanmaması)
sıradan bir durumdur,her teklif karşılık alamaz,almasıda beklenemez zaten.
çıkma teklifi ettiği erkeğe gizli düşmanlık beslemeye başlayacak ve kişiliği değişecek olan kızdır. gizlice bu erkeğin arkasından dedikodular yapıp yanlış bilgiler sunmaya başlar, sanki bir savaştadır. tabi bunları fukara sümüğü taktiği işe yaramazsa dener.
üzülesi kızdır. reddetmeden sonra ne yapacağı belli olmaz. Çoğunlukla duygusal davranır ve sonradan 'keşke yapmasaydım' diyebileceği eylemlerde bulunabilir. eğer kendine aşırı güvenen bir kızsa çeşitli dolaplar çevrimeye kalkabilir. (bkz: oysa benim ne hayallerim vardı) (bkz: benim olacaksın)
taaa ilkokulda bir kız bana teklif etmişti, ben de utanıp kaçmıştım.

kız nasıl beddua etmişse o zamandan beri abazanım ulan! o yüzden sakın ha, reddedecekseniz bir daha düşünün... lord voldemort'un karanlık sanatlara karşı savunma hocalığını lanetlemesi gibi bir şey işte bu da.
tehlikeli kızdır.
teklif kabul edilmedikten sonra babasına dövdürtmeyi başarmış kişiliktir.
kafa karıştıran kızdır.