bugün

her geçen gün pkk ya verdiği desteklerin ortaya çıkmasıyla tavan yapan pişmanlıktır. vakttiyle türkan hanım a güvenip parayı ihtiyaç sahibi öğrencilere gidiyor diye çydd ye verenler şimdi ah vah ededursunlar.
(bkz: sağır duymaz uydurur)
(bkz: bir kaynak olarak taraf gazetesi)
(bkz: bir kaynak olarak göt)
her zaman aynı yalan. stv ve zaman gazetesindeki gerçek sanan zavallıların attığı iftiradan ibarettir.

bir çocuk kürt diye burs hakkı elinden alınamaz değil mi? onlar da bu ülke kimliği taşımakta...
pişmanlık duyup kandırılmışlık hissine kapılmalarını da beraberinde getirecektir aynı zamanda.
aslında destekleyenler pkk'ya burs verilebilme ihtimalini düşünecek insanlar değildir hüsn-ü zanla söylüyorum bunu.ortada karşı olunan din kaynaklı bir maneviyatçılık muhafazakarlık var.yani pkk ve çydd'nin de ortak düşmanı bir insanın manevi olgunluğa din ile ermesidir.bundan korktukları için ittifak yapmaktan veya danışıklı dövüş yapmaktan çekinmemektedirler.aynı çevreler bir de utanmadan kalkıp da cemaat-pkk vs şeklinde yakıştırmalar yapıyorlar.
gerekçelendirilmemiş varsayımlardan vazgeçmek gerektiğini bu duydukları pişmanlıkla da öğrenmiş olurlar tahmin ediyorum.
http://www.zaman.com.tr/haber.do?haberno=842303
çydd yi desteklemeyenler tarafından ortaya atılan iddia.
iddiadan öteye gidemeyecek laf kalabalığıdır. çamur at izi kalsın hesabı.
atatürk'ün Laiklik oku gibidir ÇYDD...

Ne olayınız var da bu derneğe bu kadar laf sokmak istiyorsunuz, burs istediniz de vermediler mi nedir yani?
PKK'ya destek vermekle suçluyorsunuz ama PKK lideri ile görüşen hükümete oy veriyorsunuz?

PKK'lının ifadeleriyle generalleri içeri atmaya kalkıyorsunuz?
8 yıl öncesine göre gemi azıya alan kürtçü siyasetçilerin resmen özerklik talep etmeye cüret edebilecekleri ortamı yaratıyorsunuz...
ÇYDD PKK'lı diye kime ne anlatıyorsunuz?

Pişman değilim... Hiç olmadım... Fakirlere yardım ediyoruz diyerek aldıkları paralarımı cukkalamadılar... Deniz feneri dosyasını sümen altı edebilmek için şelale misali ter döken bakan ve bürokratlar, ÇYDD'nin üzerine o kadar gitmelerine rağmen hiçbir halt bulamamış olmanın verdiği hınçla yandaş medyalarından derneğe karşı havlatıyorlar satın aldıkları kalemleri...

O kadar...

(bkz: mirim bu laiklik oku ne çok göte batmış meğer)
bizzat kaynağından çıkıp taptaze bir şekilde önümüze getirilmiş haberimsi.
yandaş medyanın kötülemesiyle beraber niye daha da destekleyemedim diye duyulan pişmanlık.
iftirayı , çamur atmayı günahtan saymayan dinci basın yayın organlarının uğraşmaya doymadığı dözkonusu dernek için bulunduğu yeni iddia.
"cemaatler abd ve israil üçgeni " en güzel cevaptır.
evet çok pişmanım.bu ülkedeki gericileri zamanında bastıramadığım için.evet çok pişmanım kendi deniz fenerleri dururen çydd ye laf atanlarla aynı sözlükte olmaktan.pişmanım.
çydd atılan iftiraların hala cemaat kaynaklı gazetelerden gelmesi çok gülünç.
adamlar pkk elebaşı ile görüşüyor, sonra siz pkk'lımı okutuyorsunuz diye laf atıyor, burs alan bazı öğrenciler, eğer serefsiz örgütün serefsiz yandaşı olmuş ise, bunu binlerce çocuk okutan bir derneğe mal ederseniz, komik olursunuz.

edit: bu derneğe bağlılık değil, dernek kız çocuklarını okutuyor. bu eğitime bağlılık, her yurdum insanını okutan derneğe saygı duymak boynumuzun borcu.

kişisel rant için okutmadıktan sonra.
(bkz: destkelemek)
türklerin barbar olduğunu söyleyen bir kişinin kurduğu derneğe bu ne bağlılık. ülkemizde namaz yerine bale yapmasını istemek ve başörtülülerin militan olduğunu haykırmak sonrasında bu derneğe destek vermek. sadece azınlık olan kesimin desteği vardır.