bugün

"kendi bokum ayva kokum" özdeyişinin canlı örnegidir. osuruğundan da rahatsız olmaz bu hayvan. taşlayın!
Gereksiz bir eylem. çorabın kirlendiğini anlamak için kokusunun bütün odayı sarmasını beklemek daha pratik ve ekonomiktir. Size fazladan bir kaç gün daha kazandırır.
"sana ne lan! çorap benim değil mi!? ister koklarım ister götüme sokarım allaalla.. "

deme lüksüne sahip içimizden birisidir.
(bkz: koltuk altının koktuğunu koklayarak anlayan tip)
klasik üniversite öğrencisidir. çünkü eğer çorap kokmuyorsa tekrar tekrar giyilebilir.*
kıçında bok kalıp kalmadığını da yalayarak anlıyordur.
gözleri görmeyen insandır. * *
aaa çorabım kirlenmiş değiştireyim barii diyip sağ çorabı sol ayağına, sol çorabı sağ ayağına giyen geniş bir bakış açısına sahip insan türü..
bir cozum yolu daha olan tiptir.

kirlendigi dusunulen corap bel hizasindan zemine dogru serbest dusus ile birakildiginda, zemine degdigi anda sertlesip katilasmasindan dolayi herzamankinden farkli bir ses cikaracaktir. bu yoluda begenmeyen arkadaslar icin her gun coraplarini degistirmelerini oneriyorum.
kendi çorabını koklamanın ne gibi bir iğrençliği olduğunu düşündüğüm olaydır. Neyi neye giydiğini nereye ne zaman bastığını bilmiyonmu.
çorabın kirliliği kokusundan anlaşılmaz. iğrenç olduğu kadar da salak olan tiptir. koklamıycaksın dinliyceksin arkadaşım.
kirlenen çorap turnısol kağıdı gibi renk değiştiremediği için en mantıklı eylemdir.
(bkz: benim lan bu) *
ne yapacaktık. bu hayat pahalılığında çoraptan maksimum verimi almaya çalışan ve deterjan parasından tasarruf etmeye çalışan yurdum memurudur, işçisidir, orta direğidir. *
ya ne olacaktı.

-şinasi gıntıracıoğlu
+evet benim
-dün giydiğin ve bugün de giymek istediğin çorapları labratuvarda analiz ettirdik
+yani sonuç
- sonuç poztif çıktı
+yani!!!
- evet onlar artık senin
+tanrım sana şükürler olsun
-dualarım kabul oldu.
(bkz: bu benim lan)
(bkz: lan bu benim)
(bkz: benim bu lan)
türk insanına mahsus bu acayip davranışı artık sürekli hale getirmiş iğrenç insandır. sabah evden çıkıp, okula gider. 4 kilometre kadar yol yürür, hava da sıcaktır. eve gelir, çoraplarını çıkarır. mantıken o çorap leş gibi olmuştur fakat bu iğrenç elaman bunu idrak edemez ve çıkarıp koklar. hemen bir shotgun yardımıyla head shot tekniğiyle dünyayla ilişiği kesilmelidir.