bugün

yanlıştır en büyük güzellik sadeliktir cildi eskitmeye lüzum yoktur.
Özgüveni olmayan insan düşüncesidir ki Çok saçma bir düşüncedir. Boya küpü olmak hoş değildir , ki suratında 5 kilo boyayla gezmek insana ağırlık yapar.Sıcakta akar,yağmurda akar, onu kurtarmak için şekilden şekle girersin.Gereksizdir,en güzeli doğallıktır.
makyaj; ambalajlama, süsleme, olduğundan güzel gösterme = sahtekarlık.

sahtekarlıkla biten bu eylem, bu durumu "olduğundan güzel gösterme" haline dayanır. bir şeyi olduğundan daha güzel göstermek için ambalajlarsınız, aldığınız hediyenin değerini kutusu ve süsü belirler, oysa içinden çıkan 1945 model bir çakmak'tır. ama dışı öylesine süslenmiştir ki, içinden çıkacak şey'in çok pahalı ve sizi her açıdan tatmin ve mutlu eden bir şeyin olduğunu düşündürür. evet, dünya da işler böyle yürüyor. bir otomobil satmak için bie bir kadına, bikinili bir kadın figürüne ihtiyaç duyan şirket, aslında erkeği cezbedici bir şekilde kadını ortaya sürer.

tüm bu örneklerde olduğu gibi makyaj, her hangi bir nesneyi olduğundan daha iyi, güzel, çekici göstermek için kullanılır, bu nedenle sahtekarlık bu eylemin tam ifade biçimidir.
boya küpüne düştüklerinin farkında olmayanlardır.
sulu boya paleti gibi gezen kişi. ne kadar itici olduklarının farkında değillerdir.
çok makyaj yapınca daha çok dikkat çeken, doğal halleri fark edilmeyen insanlardır.
Yanılıyorlar aziz kardeşlerim.
ekmeleddin hoca gibi entry girmek
bir de ne kadar makyaj yaparlarsa o kadar güzel görünürüm düşüncesine kapılıyorlar heralde oysa ki bir bülent ersoydan farkları kalmıyor.
Yanaklar pembe goz kapagı mosmor far dudaklarda tasan kırmızı ruj sımsıyah goz kalemı . Gozumde canlanırken bıle tıksındıgım tıplerdır .
parası olunca tüm kızların onlar için öleceğini sananlarla evlenseler de kurtulsak.
Bülent ersoy.anlamsız çaba.
aldatıldıklarının farkında olmayanlardır.

ayrıca güzelliği suni malzemelerle sağlamak ne derece doğrudur bu da tartışılabilir.

kendileri bilir ama yanlış yapıyorlar.
Azı karar olanın çoğu zarar olmasının en güzel konusudur. He ben yapmadım mı zamanında, yaptım. Hata mıydı, evet. Daha doğrusu gereksizdi. Zamanla anlaşılacağını ve doğru yolun bulunacağını temenni etmekteyim.