bugün

kendini beğenmiş erkeklerin yapacağı eylemdir.
not: erkeğim.
çevresinde kültürsüz kız bulunduran malın reddetmesi. kaliteli adamın çevresinde kültürlü kadın olur. ezik. yazık.
aklı başında ergin bireyin yapacağı eylemdir. evlenmeliktir.
30'lu yaşlara kadar doğru olduğu anlaşılamayan durumdur.
Bu kızla oturup konuşulmaz, hep aynı konularda dolaşırsınız. 1-2 ay boyunca o cazibesinden dolayı hoş gelebilir kendisi ama uzun süre yanında olmak eziyettır.

Tabi erkek de kültürsüzse, o bunun farkına varamaz bu kızı bile nimetten sayar. Gayet uyumlu bir çift olurlar, ama lütfen çocukları olmasın.
Kültürlü diye reddetmek kadar saçma olmayan.
sürekli bu yüzden suçlandığım durumdur.
kültürsüz diye değil de hiçbir zaman düzeltilemeyecek kadar cahil olması yüzünden reddetmek olabilir olayın aslı.
Akıllıca olur çünkü sizin yanınızda duran sadece bedeni değil aklıdır da. Konuşmaya başladığı an herşey değişir. Yerin dibine geçmek istemez kimse ya da süreğen bir soğuma haline bürünmek...
Mango, eski sevgili gibi abidik konular hakkinda surekli konusmanin yanisira farklilasamamis moda anlayisi, yuzeysel siyaset ve felsefe bilgisi, teknolojik konulara olan cehalet gibi sebeplerle herhangi bir konuda uzun uzun sohbet edemeyen bir kizla karsi karsiya kalan erkegin yapacagi seydir.
bir ilişkinin sadece güzel bir vücutla yürüyemeyeceğini bilebilen olgun erkeğin yapabileceği davranıştır.
çirkin olanı da çirkin diye reddediyorsunuz.
Bana keyif vermeyip muhabbetinden tad almayacaksam neyleyim o yari. Dosta muhabbet gerek, gönlünü hoş etmek gerek.
seinfeld.
yapılması gerekeni yapmış erkektir.
en güzel yeri beyni olan kızı tercih edecek helal olsun abime erkeğidir.
olması gerekendir.
evlilik düşünülüyorsa kesinlikle yapılması gerekir hakikaten çekilmez aksi taktirde.
Bazı şeylere doymuş olan birinin yapabileceği iştir.
e bir zahmet bağlaçları ayıramayan kızlara bakmayalım yani.
kendisi çok kültürlüyse alıp karşısına eğitebilir. ne vardır yani?
ama kültürlü olmayıp ben entellektüelim diye gezen de çok bu memlekette.
soranlara öyle dersiniz kabul!
normal hareket. göt biri de olsam azıcık kültür arıyorum.
Sizin icin az da olsa degeri varsa siz "kültürlendirtin", zamanla ilmek ilmek isleyin emek verin biraz, sevgi neydi emekti.
güncel Önemli Başlıklar