Herhangi boktan bir sebep yuzunden gozyasi dokmeyi abartmak. Sicim sicim...
şu an ağlıyorum biliyor musun ?

çok ağlamaktır.*
Bugün yaptığım eylemidir ama hiç birşey değişmedi.
sabah kalktığınız da ölü balık gibi gözlerinizin olacağı durum. yapmayın tavsiye etmem. uyanınca içiniz çürümüş gibi hissediyorsunuz.
kotunun iyisidir. hic aglayamamakta var çünkü. aglamak buyuk bir nimet. en azindan bogazin düğümlenip sözle ifade edemediklerini ağlayarak dışa vuruyorsun. ama bir sure sonra aglayamiyorsun artik ne kadar zorlasan da o yaş o kirpiklerden akmiyor. cok zor. icinde kalmadi ki artik tamamen bosluk oldun. bir seyi hissedemez oldun. zirvedesin artik. erdin. mel mel bakarsin oyle bi noktaya ama bakarsin sadece.
Bilimsel olarak ve psikologlarinda yorumlamasina gore guclulugun gostergesidir.
Büyük bir nimettir. Aynı zamanda da çok ağlamak gereklidir. Bazen çok ağlamak lazım, ama herhangi bir şey yüzünden değil, öylesine. Başka şeyler için ağlamak insanın deyim yerindeyse içini çürütüyor. Ama insan öylesine de ağlayamıyor işte. Bir şeyler oluyor, büyük şeyler. Çok ağlıyorsun ve sonra hiçbir zaman eski sen olamıyorsun. Gözyaşları aynı zamanda içindeki bir çok şeyi alıp götürüyor. Tutamıyorsun.
Büyük bir nimettir ağlayamayan insan için.
zamanı gelmişse ağlanır, hem de çok ağlanır.
Aileden birilerini kaybetmişseniz tüm duygularınızı kaybetmiş gibi oluyorsunuz. Gözyaşı dediğin içine doğru akar, ağlamak eylemi artık romantizm filmlerinde gördüğün bir saçmalıktır. Ağlamak güzeldir becerebilene. Çok ağlamak ise lükstür. Duygularınızın suya düşümüdür. içeri doğru aktıkça nasır tutar tüm iç organların, taşlaşırsın, lahitler büyütürsün bedeninde. Bırakın, Becerebilen ağlasın.
Öyle bir ağlamak ki odayı sel basması.
soğan doğrama sırasında gerçekleşen eylem.
en son kedimin öldüğünü öğrendiğimde çok ağlamıştım. bak yine aklıma geldi kötü oldum. çok özledim be. Melek kızım, güzel uyu.
zaman zaman yapmak istediğim ama beceremediğim zırva herhalde sihirli su eklemesi yapmamışlar bünyeme.