bugün

Tam jimmy tudeski'nin inanıp savunacağı türden bir saçmalık. Olayın kurgusu şimdilik zayıf ama zaman içinde kuvvetlenir 10 sene sonra tüm anadolu çomarları buna ikna olur.
Şuna inanacak insan bir daha bilimle ilgili konuşmasın.
sütçüye benzemesinden iyidir.
Adam, karısının aldatmadığını millete itelemek için koskoca araştırma merkezini ve vaktini boşa harcamış. Helal olsun.
bizim kezo orospuların evde kalmalarına neden olacak bir durum. patlak kız alıp elin erkeğinin kalıntısını istemez kimse çocuğunda.
son yıllarda doğan çocuklar hep aynı.vay amk.
https://m.uludagsozluk.com/e/41902978/
Rus doktorun beyanı. iki atın çiftleşmesinden zebra at; iki beyazın çiftleşmesinden zenci bebek dünyaya geliyor. Adam uzun yıllardır bunun üzerinde çalışıyor. Bebeğin annesi de babası da dna testinde gerçek anne babaları. ikisi de beyaz ama çocuk zenci. Kadın daha önce siyahi biriyle birlikte olduğunu itiraf ediyor. Bunun gibi birçok örnek var. Adam çocuğun babası eski sevgilisi olabilir demiyor, benzeyebilir diyor. Bunun araştırmasını yapmış. Tabi diğer bilim adamları bu görüş hakkında ne diyor bilemiyoruz.
iki beyazdan bir zenci doğmasının nedeni kadının daha önce zenci birisi ile birlikte olmasından ziyade genlerinde eskiden gelen bir zenci geni olmasıdır. Binlerce mermiyi rastgele sıkıp en çok toplandığı noktadan "aa bu tesadüf mü?" diye çıkarım yapılmaz.

Etkisi yoktur demiyorum ama öyle büsbütün bir değişiklik olmaz. Kaldı ki zenci dediğin adam sadece renginden dolayı değil antijen ve antikorundan tut kafatası ve beyin şekline kadar farklı olduğu için zenci. Daha önce zenciyle yatıp ondan çocuğu olmadıysa sonra beyazla yatıp tüm bu özelliklerle bir çocuk olmaz. En mümkün olasılık kadının veya babanın genlerinde böyle bir şeyin olması.

Kuantum biyolojisi de böyle bir şey değil.
(bkz: çocuğunuz anne yerine ilk yengeye benzeyebilir)
Geçmişte yaşanan çapraz ilişkilerin ayyuka çıkması hadisesidir. Düşman başına.
daha önce de bahsedilmiş. aslın olay, genlerin ölmezliği durumudur ve genelde zencilerin başına gelir. eski devirde pek çok köle sahibi, kendi mallarını, kendi malları gibi kullanmıştır. bu sebeple de ara ara zenci çiftlerin bembeyaz çocukları olur.
arkadaslar dollenme yoksa her ay rahimde yikim baslar.dollenme gerceklesene kadar devam eder.

dnalarin inzivaya cekilip gizlenme yapisip kalma dollenme ozelligi yoktur.
Sağlıklı olsun da önemli değil gerisi..
bekareti sorun etmeyen erkeklerin umrunda olmayan durum.
aman bana benzemesin.
goril bozması hemcinslerimi sevince boğan haberdir.
anatomi ve biyoloji özürlüsü ak-tollerin işkembe-i kübra'dan salladıkları sikko teori.

neymiş, hatunun seviştiği erkeklerin genetik kodları vajinada saklanırmış, gebe kalınca o kodlardan bla bla bla....

amg malı, benden çıkan 3 milyon spermin yaşama süresi (vajina içinde) 48 saattir, kadının döllenmeye hazır yumurtası ise 24 saat yaşar...şimdi çok derine inip bu saatte olmayan gri hücrelerini kullanmak zorunda kalmanı istemem ama kaba hesapla, o yumurtayı benim 3 milyon canlı spermimin dölleyebilme olasılığı %30 civarıdır (365 günlük yılın 80-100 gününe denk geliyor) sen bana diyorsun ki, bilmem kaç sene önce seviştipği adamın sperminin genetik kodu vajina içinde yer alıyor, senin spermlerle o genetik kod da taşınabilir, çocuğun hatunun ilk seviglisine benzer...
hasssssssiktir lan!!!!!
bilimsel olarak da kanıtlanan gerçektir. özellikle eskiden içine boşalmalı bir ilişki yaşadıysa evlendiğiniz kadın, çocuk sizden çok eski erkeğe benzeyebilir.