bugün

hiç bir ebeveynin anlam veremediği durum. nedendir bilinmez bütün çocuklar sever pis yerleri , orada kendilerini bulurlar hatta kendilerini bulduktan sonra kendilerinden geçerler. çöpleri karıştırmak , yerlerde yuvarlanmak , kendi bokuyla oynamak... mesela bir komşumuzun çocuğu vardı , çocuk parka gidince yerde duran köpek boklarını yemeye kalkardı , bu hususta çok büyük mücadeleler verir , fakat biz turan taktiğiyle çocuğu bertaraf ederdik. aslında bana kalsa yemesi lazımdı. çünkü erkek çocuğu , çükü falan şişse daha mı iyi yani? mesela ben de çocukken bu boku yemiştim. yani boku yedim derken pis yerlerde çok oynadım anlamında. bir kere köye , düğüne gittik hacı , orda bir bok yığını var.direk dikkatimi çekti. ama öyle bir yığın ki bırak köyü tüm türkiye'ye yeter o tezek. la şu son açıldı ya burj dubai mi ne onun uzunluğunda işte. biz de oralarda oyun oynuyoruz. bak , kocaman köy var sen git bok böceklerinin kuşattığı ve kesin hakimiyet kurdu yerde oyna. neyse , oralarda ben , benim kuzeni kovalıyorum ;

-muhammed , kaçma laa... cullluuupppppp.

evet bildin , bokun içine düştüm. hayır bir bok yedin düştün oraya , niye babanın yanına gidip : "baba bokun içine düştüm" diyon? zaten babam ayrı bir garip , ben diyorum ki "bokun içine düştüm" o diyor "bok mu vardı da orda oynuyon." neyse efendim sözü fazla uzattık , burdan ebeveynlere sesleniyorum : çocuklarınızı bok olan yerlere pek götürmeyin , bir bok yiyip , ordaki bokları yemeye kalkabilirler. ayrıca 300 küsür entry girdim ilk kez bir entryimde bu kadar çok bok diyorum.