bugün

şimdi kartpostali yok ama. o cümlenin devami.
Geçenlerde de onu dövmüş, suratına yumruk atmıştım. Diye devam eden Emre beyanatı.
(bkz: küçüken yağ fıçısına düşmüş futbolcular)
ya almanyada yaşayan türkler bile alman milli takımını desteklerler maçlarda.
insan sürekli yaşadığı ortam ile özdeşleşir bu doğanın kanunudur.

bu adam daha çocuk yaşında bu klübe geldi. top topladı gerekse o zamanın büyük topçularıyla aynı sofraya oturdu tesislerde.
ilk resmi maçında heyecanlandı bir gece önce belki uyuyamadı.
ömrü hayatının en büyük başarılarını bu forma altında görebildi, şimdi nasıl olur bu organizma ben fenerliyim der.
arkadaşlar tamam adam o an fb ye yaranmak için karakteri gereği böyle bir açıklama yaptı.
peki siz nasıl bunu yiyorsunuz yada yemek hoşunuza gidiyor sadece yemiş gibi yapıyorsunuz.
ya yeter amına koyim ya. ben doğuştan fenerliyim dedi eyvallah. olur aga, eyvallah.

atletikoya giderken küçük yaştan beri takip ediyorum dedi ona da eyvallah. ya olmaz ama eyvallah amına koyim.

iyi de güzel kardeşim zirvede bıraksana artık bu işi. de mi? adamın üzerine yürüdün diye şutladılar seni, hala aykuta yalakalık peşindesin.

sen var ya kendini kurnaz sanan bi adamsın. hepsi bu! bokunu çıkardın birader. jübile yaparken de "yeşil sahaya 8 yaşında adım attığım gün bu futbol beni kesmez bırakıcam" demiştim falan diye demeç verirsen vallahi şaşırmam.
Bu adamın sorunu sanırım gevezelik+samimiyetsizlik+beni sevincilik.

http://arsiv.sabah.com.tr/2006/06/03/spo121.html
emrenin yeni bombası olan cümle. yemin ediyorum ben hayatımda böyle kıvrak bir ırkçı tanımadım

hahahahahaaaaa..