bugün

Evet arkadaşlar çocuk tecavüzcüsü öğretmen. Bundan tam 10 yıl önce 12 yaşındayken kız arkadaşım 5.sınıftayken 10 kasım dönüşü öğretmeni tarafından tecavüze uğruyor öğretmeni çocukları eve bırakma bahanesiyle 5 çocugu arabasına bindiriyor en son kız arkadaşım kalıyor sonra arabayı şehrin dışında bi yere çekiyor ve küçücük cocukla ters ilişkiye giriyor ve tecavüz bittikten sonra birsürü tehditle kızı susturuyor. Tehtidlerin içeriginde kimse senle arkadaşlık etmez ailen seni duysa ne yapari tarzında yani bir eğitimciye yakışmayacak şekilde sözler sarf ediyor kız arkadaşım ailesine bu yüzden söylemiyor ailesi çok geç öğrendi ama iş işten geçmişti zaten o olay üzerinden 2 sene sonra öğrentmen kendi memleketine tahini çıktı ve şuan orada görevine devam ediyor. Benzer olay aynı sınıftan bir kıza daha yapılıyor fakat kız arkadaşımın ki kadar ileri derecede değil neyse işte ailesine söylüyor okula geliyorlar müdür yardımcısı bir şekilde olayı bastırıyor. Sonuç mu ? Kız arkadaşımda 10 senedir bitmemeyen travmalar psikolojik bozukluklar halisünasyonlar antidepresanlar anlicağınız ruhen ölü bir hayat. Kız arkadaşım yanımda hergece kanter içinde uyanmasına artık dayanamıyorum sürekli sayıklıyor titriyor yani elimden birşeyin gelmemesi benim canımı çok sıkıyor. O adamın hiç birşey olmamış gibi hayatına devam etmesi beni bitiyor topluma çıkması çocuklarımızın kardeşlerimizin yakınında durması beni çok rahatsız ediyor kim bilir bu olay üzerine daha neler yaptı yani veliler çocuklarını emanet ediyor buna elimden hiçbir şey gelmiyor çünkü elimizde hiç bir kanıt yok.