bugün

Bütün erkeklerın kıskanarak baktıgı, gidip kavga cıkarmak ıstedıgı erkekdır.
top olma ihtimali yüksektir.
diğer erkeklerin adamın erkekliğini sorgulamalarına neden olur.***
çok kız varsa çevresinde, büyük ihtimal kızlar zarar görmeyeceğini bildiğindendir. doğru orantıyla gidersek bu toptur.
Adamdır o adam. çevresindeki her kadına 'am' gözüyle bakmıyodur. çevresindeki kadınların sıfatlarının farkındadır ayrıca. Kendine ait olanınıda, olmayanıda taşımayı bilir..
Muhabbeti hoş, çevresi geniş, ekşını bol adamdır.
Adamdır diyorum bak.
Zararsız gibi görünen kısa boylu ve hafif kilolu tiptir.
özgüveni tavan yapmış erkektir.
zengin erkektir ve bir sürü dövmesi vardır.
Büyük ihtimalle ünlüdür.
kızlara yavşamasından ötürü çoğalır.
ya çekilmiyordur diğer erkekler tarafından,ya da erkek muhabbetine dahil olamıyordur,gayimsidir.
(bkz: meriç)
kendilerini abaza erkeklerden uzak tutan kızlar tarafından zararsız olarak algılanan erkek tipidir. aslında daha da korkulması gereken erkeklerdir. (bkz: koynumda yılan beslemişim)
"çok kadın hiç kadındır olum yanlızlıktır sonun"

(bkz: zamparanın ölümü)

http://www.youtube.com/watch?v=BHXOqmzgtk8
kızlara yavşamayan, zaten sevgilisi olan ve kızlarla iyi arkadaş olmuş erkektir. (bkz: ben). kızlara kötü niyetle yaklaşmaz, gerçekten arkadaşı olduğu için iletişim kurar onlarla. etrafımda sürekli kızlar olmuyor tabiki. zaten çevremdeki kızları sevgilimle de tanıştırdığım için onun da içi rahat ediyor.
böyle bi' çocuktan hoşlanmıştım bi' zamanlar. sora adını hatırlamadığım birinin "bir erkeğin değerini etrafında olmasına izin verdiği kızlardan anlarsın." sözü kendime gelmeme sebep oldu.

Edit: kendi entrymden feyz aldım yıllar sonra amk.
fakültenin gereksiz tipitipidir. kopkoplar cısta cıstalar hep bunlardan sorulur nerde parti var, serdar ortaç konseri ne zaman, kesin cevabı vardır. yakışıklı olması ceptedir zaten de bir de cakası fiyakası yerinde olsun çevresine üşüşen kızlar için yeterlidir. paradan bahsetmiyorum bile.
ya gerçekten popüler,yakışıklıdır. ya da kızlar ondan zarar gelmeyeceğini düşündüğü için (top olduğu için)yanındadırlar
O kızlardan bır kacı gercek dostdur gerısı bostur.
genelde yalnız insanlardır aslında. tamam etrafında kız çok ama yalnızdır onun içi.
burç muhabbeti yapıyordur. Onun için erkekler olmaz geriye kızlar kalır.
kızlarla rahat konuşuyordur. haa bir de derslerinde başarılıdır.. notlarının yüksekliğini kullanarak kızları etrfında toplamıştır.

s..klesi bir erkektir.
ingilizce öğretmenliği okuyan erkektir. kaçınılmaz olarak bölümdeki az sayıda adamdan biridir. sevgilisine yazık tabii.
askerdedir.
muhtemelen şehirde yaşayan, sosyal ortamlarda bulunan erkektir. Muhtemelen bu kızların arasında kendisinden hoşlanankar vardır. Muhtemelen bu kızların arasında hoşlandığı kız bilevardır