bugün

bence gayet de güzel bir kadındır. babası kars'lıymış. 1.80 boyunda eski manken.
(bkz: ilk entry si gözükmeyen başlıklar)

bakırköy'de oturmuyordur.
görsel
görsel
görsel
görsel
hayat güzel demi çağla şikel;

görsel
zamanında taş ötesiydi, bence hala taş.
iki tane toraman çocuğu vAr.

görsel
görsel
acaba duzenli olarak bir bebek gunde kac kere kaka yapar bilir mi alt degistirir mi de cikip bebek bezi reklaminda oynar.
balik yagi reklaminda da cikiyor bu senin veletler dogustan sansli abla omega ihtiyaclari yok 3 yasinda yabanci dadisi ingilizce konusacak 5 yasindan itibaren kolaje gidecek.universiteyi de buyuk ihtimal yurtdisinda okuyacak.
sikindirik bir jel formunda omegaya ihtiyaclari yok.
acaba kac kere evdeki klozeti dizlerinin uzerine cokup fircaladin. daha dogrusu evinde kac klozet var. haberin var mi.yok tabi camasir suyu reklaminda oynarsin.
bir ara da program yapiyordu ciyali salata firik bugdayli pilav kinoali kisir yapiyordu. abla bir kilo bulgur parasi versek eline gider organik markete ben unluyum der hediye edilen maş fasulyesini alip gelirsin.sen bulgur pilavi da yemezsin.zaten alik alik elyin gibi bakiyorsun bazen ekrana. tostunu yedigin gunleri biliriz seni.tabi 2 cocuk yaptin o defter kapandi biz omega icmedigimizden unuttuk demansimiz var.
hosca kal.
Dönemin tüm popiler sanatçılarıyla sevgili olan finalde emre altuğ ile evlenen manken.
Gökhan özen'den beyazıt öztürk'e kadar herkes bu çiçeği kokladı..
Şıkel değil miydi?
3 çocuk anası olmasına karşın;

görsel

görsel
emre altuğ'un eski eşi.
2018'de makyaj videosunu gördüğüm ünlü. 10 sınıftayken falan boyunu kıskanırdım tam 1,80 değilim diye ama şimdi 2 cm geçtim. 2018'te makyaj videosunu izlemiştim dükkandan geçerken. bir de haç kolyesi taktığı haberini izlemiştim 5 yıl önce falan.
görsel
Çağla Şikel çekim sırasında kıyafetinin azizliğine uğramış.

görsel
çeşmede dört aylığına tuttuğu eve 250 bin TL ödemiş.

https://www.milliyet.com....line-250-bin-tl-6532382/1
kovid aşısı olduğu söylenen hanım kızımız.

türkiyeye aşı gelmiş demekki.
10 kişiden biri mi? bu kadar iyimser olma kardeşim.

yoldan geçen her 10 kadından 9u bu kadından güzel. o bir kişi de 80 yaşında bir nine olduğu için elenir.
itici bir kadın.
kız arkadaşlarıyla şu ara çeşme'de takılan, hala vücuduyla mest eden kadın. Pembe mayo ona çok yakışmış.
Ayakları da hoştur.
hani meyve suyunu kamış ile içersiniz, meyve suyu biter, içindeki havayı da çekince
içine doğru büzüşür ya...
hah işte çağla da öyle olmuş...
bu kadını zamanında nasıl güzel buluyordum anlamıyorum. cennet mahallesi sultan.