bugün

geçen bir maçta link istemiyorum diye yazı yazdım, hatta legal değil falan da yazdım. lakin yüce mod (!) larımız entryi silmekle kalmadı, şahsımı çaylaklıkla cezalandırdı.

ne zamandır çaylak olmuyordum iyi oldu bir bakıma.

çaylaklık sırasında şu uyarıları dikkate aldım ve yeniden yazarım.

--spoiler--

i) "çaylaklık süresince girdiğiniz bakınızlar ve sizi daha iyi tanıyabileceğimiz uzun ve bilgi içeren entry'ler girmeye özen gösterin."

ii) "sözlük formatı" ve "çaylaksınız" başlıklarını okuyup anladığınızdan emin olunuz.

iii) yazar olmanız için kesinlikle biten cümle sonuna gerekli noktalama işaretini koymalı, smiley/gülücük ifadelerini asla kullanmamalı, noktalama işaretlerinden sonra bir adet boşluk bırakmayı asla unutmamalısınız. aksi taktirde yazar olamazsınız.

--spoiler--

neyse efenim çaylaklık koymadı da, çaylak olduk "niye çaylak oldun?", çaylaklık bitti, "hoşgeldin, sensiz buralar çekilmiyordu." diyenim olmadı.

çok alındım lan.

valla.
__________________________________________________________________________________________________
tanım: yalnızlık bunun adı. * (bkz: kol gibi tanım)
__________________________________________________________________________________________________
(bkz: gelmiş yine tipini siktiğim)
çaylak olduğunun farkında bile olmadığındandır.
edit: nasıl cümle kurmuşum lan öyle.
- boşgeldin.
(bkz: hoşgeldiniz)

peşinen edit: hande yener şarkısı. *
cezaevinde cezasını çektikten sonra bavulunu eline alıp cezaevinin dışına çıktığında karşılayan kimsesi olmayan bir hükümlü gibidir.
hoşgeldin özlemişiz.

acı bir durum.