bugün

tekerlekleri vasıtasıyla gününüzün bok olmasını sağlayacak olan arabadır. o sıçrayacağı günde kesinlikle yeni aldığınız takım elbisenizi giydiğiniz gün olacaktır. (bkz: murphy yasaları)
yağmurlu bir gündür... zaten moraliniz bozuktur bu nedenle; saçlar bozulacak, ayakkabılar batacak, trafiğe çıkılacaksa trafik sıkışık olacaktır... hava hep basık olduğundan içiniz kararacaktır gün boyu... çeşitli şeylere çeşitli şekillerde sövülecektir... ama hiçbir varlık bu arabanın şöförü kadar küfür almayacaktır...
araba durup dururken çamur sıçratıyorsa fabrikasyon çıkışlı bir hata veyahut transformers olması muhtemeldir. her 2 durumda da tüketici haklarına başvurulmasını öneriyorum. yok, şoför aracılığı ile çamur sıçratılıyor ise; ben o şoförün amına koyayım arkadaşlar.
arkasından sövülür. hatta kişinin kondisyon seviyesine ve anlık öfkesine bağlı olarak arkasından koşulabilir. geçen salona giderken kafama koydum yakalıcaktım pezevengi. on saniye sonrasında ise 120 kiloluk kel bi dayı çıkmasından tırsarak kendimi sakinleştirdim.