bugün

(bkz: haksız kazanç)
(bkz: allah belasını versin o öğrencinin)
tövbe tövbee. *
eşşek gibi çalışıp da geçemeyen öğrencileri kıskandıran zeka küpü öğrencidir. bi maşallah deyin de nazara gelmeyelim.
tıp, diş hekimliği, hukuk, mimarlık, mühendislikler vb. baba bölümlerde okumayan öğrencidir. muhtemelen eğitim fakültesi öğrencisidir.
uluslararası ilişkiler öğrencisi olamayacak kişidir.

minimum 7bin(7000) sayfadan oluşan sınava çalışmadan geçmek imkansızdır.
bu durum o öğrenci içinde gerçekten zor bi durumdur. o da beklemiyordur öyle bir şeyi fakat bi kaç kez olunca kendine güveni artar ve çalışmayı keser. kopya çekmeden de başarılı olur çünkü onun bir potansiyeli vardır.
(bkz: ben)
eğitim fakültesi öğrencisidir. çok net.
Hayvan gibi yediği halde kilo almayan kız neyse o da odur benim için.
(bkz: fm öğrencisi)
okulda ciddi hatrı sayılır ağırlığı varsa çok görmemek gerek bu durumu o şahıs için.
(bkz: o ben oluyorum)

erkenden sıfırı tüketmiş öğrencidir.
üniversiteye kadar kolay üniversitede zor lisansüstünde imkansızdır bu durum.
Toplum içinden çok zeki olduğu düşünülüp, gözde çok büyütülen; ama her zaman çok zeki olmayan ve fazla büyütülmemesi gereken öğrenci tipidir. Ama hem çalışmayıp hem de çok iyi notlarla geçiyorsa adama helal olsun dedirtecek öğrencidir.
çalışıpda geçen maldan daha akıllıdır.
çalışmadan dersi geçme konusundaki zekası dışında başka şeye kafası çalışmayan tipler de vardır. onlar daha beterdir.
biz lisedeyken kopyanın kralını çektik ammına goim. diyen insanlar vardır. bu adamlar ders çalışmamış olur. bunlardan biriyim ohh miss
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar