bugün

klasik bir türkçü amcıkağızlılığıdır. tc yi de pkk yı da sikine takmayan kişiyi pkk lı ilan eder. çünkü at gözlüklü ve siyah beyazdan başka bir renk bilmez bu tipler. ya onlardansın ya bizdensin zihniyeti.

(bkz: bitaraf olanın bertaraf olduğu amk ülkesi)
yanlıştır, zira vatanı için savaşmaktan korkan ve kaçan kişi pkk'lı bile olamaz, ondan bile daha fazla orospu çocuğudur.
ibnenin biri histeri krizi geçiriyor gene. bülent ersoy'un savaşa yollamak istemediği bir oğlu vardı. sanırım bu arkadaş.
karakolları dört tarafı hakim tepelerle çevrili bir çukura yaparlar eleştirirsin pkklı olursun.
bu kadar gencin boşuna öldüğünü söylersin, savaşın artık bitmesi gerektiğini söylersin pkklı olursun.
öyle sikko bir ülkedir ki burası üzerinde yaşayanlar düşünme ihtiyacı duymaz insan ırkından değildir apayrı bir türdür.
bu tipler masturbatif amaçlı üretilmiş ' 500 pkkli öldürüldü, 800 tanesi çembere alındı, çember daralıyor ' gibi haberlere uydurma bunlar diyenlere de pkklı derler. niye ? çünkü gerçeği görmek yerine etrafa salrıdırarak mastürbasyon yapar onlar da.
tarafsız olacağı konuyu bilmeyenlere söylenen sözdür. ne tc'yi ne pkk'yı siklememek ne demek ben onu hiç anlamadım. neyi sikliyorsunuz bu hayatta? sözlükte kimin dişi olduğunu mu? yoksa eskiden kıraathane şimdi cafe köşelerinde anlatmaya bayıldığınız yattığınız karı sayılarını mı sikliyorsunuz? bir oturuşta kaç şişe rakı ya da votka içtiğinizi mi sikliyorsunuz? banka da kaç paranız olduğunu veya seneye alacağınız arabayı mı sikliyorsunuz? ezan okunduğu sürece sorun yok deyip tc ve pkk'yı görmezden gelip sadece öbür dünya göt korkusuyla dini mi sikliyorsunuz? pkk istanbul'da canlı bombalar patlatsa onu da siklemezsiniz heralde, çünkü bu sizin savaşınız değil tarafsızsınız siz değil mi? çok entelsiniz cidden. '' o ermeniyi baştan dövdürtmeyecektik'' diye bir hikaye var bu tam onla ilgili işte. siz tarafsızım ayağına önce ermeniyi sonra kürdü dövdürürseniz bağcı en son size gelir. ona da dersiniz ben tarafsızım böyle bir savaş yok zorla savaştırılıyoruz diye. dinlerler belki. bir insan yaşadığı topraklarla ilgili bir sorunda nasıl ortada kalmaya çalışır aklım almıyor.