bugün

hapishaneler en güvenilir yerlerdir bolca cephane bulunabilir ayrıca yemek depolarıda doludur.
uygulamalı bir anlatımı mevcut.

http://www.youtube.com/watch?v=50cpIGD2_DY

güvenli bir sığınak evet. savunmayı bilirsen tabi.
tam bitişiğinde market olan Bir film dvdcisi. Araya kanal yaparız.
the walking dead dizi setine dogru hareket etmek fena olmaz. adamlar isin ehli artik sonucta.
ankara'da iseniz çinçin, bentderesi civarları. zombi filan hikaye götünü keserler o zombilerin ama işte sizi de kesebilirler. en iyi zombilere teslim olmak.
bülent ersoy'un köşküdür. zombilerde biraz akıl varsa sokulmazlar oraya..

bülent ersoy: ay sen de kimsin ayol, bu saatte nasıl girersin evime paldır kültür.
ben: kusura bakma bülent abla çok fena zombiler saldırdı, kaçacak yer bulamadım en güvenli yer diye senin yanına sığındım. ahanda vallahi geliyorlar,arkadalar... kapıyı kırıp girmeleri an meselesi (çattttt!!!!) vallahi kırdılar eşhedü en la....
bülent ersoy: siz de kimsiniz ayol, zombimisiniz kombimisiniz nasıl kapıyı çalmadan evime girersiniz.
zombiler: ????
bülent ersoy: ahh dünya güzellerim benim, bak nasıl da melül melül bakıyorlar. hele ortadaki gel sokul bakayım şöyle bir yanıma, ay ben seni annenden isteyeyim ayol...(bülent ersoy kahkahası), bu ablanız size bir kürdili hicâzkâr okusun mu, ne de olsa tanrı misafirimsiniz siz benim. bu musiki benden size armağan olsun mu. lütfen bu müstesna musikiyi kabul buyurunuz, kabul buyursunlar efendim.
zombiler: yok biz gidelim.
moskova metrosu yada
(bkz: ölü taklidi yapın gider beyler)
MEZARLIKTIR. TERS PSiKOLOJi YAPARIM ZAAA.
camiler.
duaya ihtiyacımız var. hem namaz kılanlara dokunmuyorlarmış öyle duydum.
cavit çağlar'ın evi, ecelinle ölüne kadar.
tuvalettir.
herhangi bir lise.

--spoiler--
iyyaaaaağeeeeee iyyaaaaa eeeeeee ee zaambie zaambie ee ee aa aa
--spoiler--
fazla zombi dizisi izlenmezse kafaya takılmayacak yerdir. ne zombisi lan !

edit: verilen eksilere bakılırsa zombi tarikatı olduğu anlaşılıyor.
Filmlerde bÜTÜN ZOMBiLER MEZARLIKTAN çıkıp KASABALARA GiDERKEN, kasabalardan kaçıp MEZARLIĞA SAKLANMAK EN AKILLICASIDIR, O AYRI DA Canlılar ölülerden korkuyorsa, teknik olarak zombilerin de canlılardan korkması gerekmez mi ONU da mERAK Etmiyor degilM.