bugün

ırkçılık gibi bir şerefsizliğin bir başka savunma biçimi.

- şike yaptınız!
+ kişilerin yaptığı kurumları ilgilendirmez.
- şike yaptınız!
+ başkan bizim için her şey yaptı sırt çeviremeyiz.
- şike yaptınız!
+ sahaya yansımış mı ona bakmak lazım.
- şike yaptınız!
+ hep cemaatin oyunları bunlar.
- şike yaptınız!
+ fb barcelona'ya kafa tutuyordu önü kesilmek istendi.
- şike yaptınız!
+ savcı çıldırmış iddianame bozuk.
- şike yaptınız!
+ uefa gitsin fransa'ya baksın önce.
- şike yaptınız!
+ biz sizi 6-0 yenmiştik.
Böyle birşey gerçekten olmuşlu bilinmemektedir. Ha olmuşsa da haklı bir tepkidir. Biri bana pis zenci vs. Sözler sarf edecek ve ben bir bok deneyecem olacak iş değil. Hele bir de böyle önemli bir maçın ortasında rakip oyuncu tarafından ırkçı sözler söylenmişse, söyleyene karşı anlık ve haklı bir tepkidir.
fenerlilerin çıkaracağı yeni yalandır. bekleniyor.
olup olmadığı bilinmeyen hadisedir.

Şimdi şuna ihtimal veriyorsunuz he mi: emre'ye biri ana avrat küfür edecek, emre de o adama göz kafa dalmayacak.

Bence emre'nin uydurmasıdır bu olay.
akabinde emre nin pis zenci demesiyle cevaplandırılmıştır. Ulan hepiniz hümanist oldunuz lan. siz her gördüğünüz zenciyi evde besliyorunuz zaten. yatağınıza alıp evcilik oynuyorsunuz.

Ama durum farklı. amaç pis zenci lafı değil. Emre gibi bir oyuncu cincon maçından önce ceza alsın ki, biraz rahatlayalım.

itiraf edin dünki oyundan sonra 3.5 attınız değil mi? "Ya fenerbahçe tüm maçları alırsa" dediniz.

Diğer yönü;

Emre, erkekçe çıktı dediki bana küfür etti ben de o an ne dediğimi hatırlamıyorum ama, demiş olabilirim. sonra geldi benden özür diledi ve barıştık.

Zokora ne yaptı emre abi emre abi deyip sarıldıktan sonra hedef çarpıtmak için bana zenci dedi diye ağladı. ağladı ki, trabzon a rahat dönsünler. Şimdi kimse neden yenildiniz diye hesap sormayacak. Herkes Emre ye yüklenecek.

Her iki takımın da işine geldi. (trabzon ve galata)

siz giderken biz dönüyorduk lan davarlar, kimi kandırıyorsunuz?
tamamen zokora'nın karaktersizliğidir. maç sonu kendi gidiyor. emre ile sarılıyor, barışıyor. üstelik emre ile forma değiştirmek istiyor. ayrıca emre'nin küfür etmeden önce, yerde yatan zokora'nın takım arkadaşına yardım etmek isteyen emre'nin yanına eli sikinde gelen bir zokora var. e be amına koduklarım orda senin anana avradına sövseler ne yapacaktın 'aa ırkçılık olur bu en iyisi bir şey söylemeyeyim' diyecek kadar şeref! timsali iseniz diyecek bir şeyimiz yok zaten. bir zahmet o hümanistliğinizle siktir olup giderseniz hepimiz rahatlarız.