bugün

* Aslında "o kadar entry yazdığınızda en olmayacak entrynin en beğenilen top 10'a girmesi" olacak.*
Daha yeni yeni en beğenilen entrylere giren entrylerin aslında verilerin artılarının eksilerden daha fazla entry alanlar olmasını yeni farketmişimdir. Sanırsam bu yüzden gerçek olarak iyi yazarların en iyi entrylerini tam olarak göremiyoruz, onları hissedemiyoruz. Öznel olarak ise "kendim tam entryi koydum ahan da" derken artı eksi savaşına girmesi gerçekten güzel ama moral bozucu.

O yüzden bu başlık altında herkesin en az bir kere okumasını gerektiği hani bu entrymi kaçırmayın hesabındaki entrylerinizi istediğiniz şekilde atın.*

not: bu bir uktedir.
zilyon entry içinde en boktan entrynin artı alması yerine 'milyon entry içinde en boktan entrynin artı alması' olarak değiştirilmesi gereken başlık.
ilk siftah benden.

(#10086947)
şukuları okurken lan bunu neyi şukuluk ben bi bohem anlamadım diyorum. yoksa bir kelime oyunu falan varda ben mi görmüyorum diyor ince eleyip sık dokuyarak okuyorum yine bişe yok. kendi entrylerimi okuyorum ah şukuluk entry varsa oda budur!!! diyorum.