bugün

küçükken mircte kız nicki alıp milletle t.şşak geçmek.
mutfakta görülen hamaböceğinin üzerine bulaşık deterjanı döküp ölmesini seyretmek.
sinekleri canlı canlı yakalayıp, sobanın içine atarak; cehennemde yan diye bağırmak. evet, çok sevmiştim ben bunu.*
kirlenti bacak arasına alıp onunla ısınmak.
göbek deliğindeki pamukları çıkarmak.
sivrisineğin elini sokmasını gözlemlemek.
Kiz kardesinin kendisine hazirladigi kasarli tostu alip odana gidip, O tostu yiyip, Odadan ciktiginda Kardesini tam karsinda gormek.
Kabuklaşmamış yaraya kolonya dökmek.
beni kızdıran insanlara iğne yapmadan önce ejektörün ucunu ampulun dibine vurup kütleştirmek.**
Beşiktaşlı olan ablama fenerbahçe bardağında çay vermek.Her defasında söylenese de mecbur içiyor.

Edit: Lütfen takım tribine girip eksilemeyelim.
bayramda ailecek toplanılmışken mutfakta anneye yardım eden sevgiliye ahlaksız ahlaksız mesaj atmak.
ellere uhu * sürüp, sonrada onları soymak. * *
sevgilinin çiğnediği sakızı ağzından alıp çiğnemek.
hoşlandığın kızın su içtiği bardaktan, onun dudaklarının değdiği yerden içmek.
kızaklı telefonda mesaj yazan arkadaşın telefonuna vurmak suretiyle kapanmasını sağlamak ve ardından hayatında duymadığın küfürlere nail olmak...
şu sıralar revatça olan bir eylem olarak: müstehcen tavuk fotoğrafına bakmak.
otobüse x yerden geçiyor mu diye sormak cevap hayırsa öpiyim de geçsin demek.
bazen mazoşist olduğumu düşünüyorum ama acaip zevk alıyorum yahu. bir adet mum alınır, mum yakılır, erimeye başladığı zaman özenle el üzerinde gezdirilir o mum akar ya hani aman aman öyle hoş bir acı yoktur dünyada. *
dışarda bir yerde otururken , tuvalete girdiğimde, yan kabinden osurma sesi gelirse ki sıklıkla olmakta, mutlaka eser sahibine bakmak için bekliyorum. elimi uzuuun uzun yıkıyorum, siliyorum falan. sanatçımız tuvaletten çıktığındaysa yüzüne baka baka sırıtıyorum. bi gün dayak yeme ihtimalimin yüksekliğini düşünürsek, o adrenalin hissi var ya... paha biçilemez.
külotlu çorap giyen kızların bacaklarına yanan sigara değdirmek.
burun karıştırmak.
gıdıdan kıl koparmak.
bazen tebessüm edecek kadar masum ama bir o kadarda çılgınca yapılan içten duyguların bastırılması olayı.
dudak kemirmek.
ilişkiye girildikten sonraki sabahı işe gitmek üzere olan sevgiliyi yatakta yatarak telaşlı bir şekilde karşımda giyinmesini izlemek.
bazen daha da ileri gidiyorum, sütyenini saklayıp "aşkım sütyenim yok ! nereye koymuştum gördün mü ???" desin diye 5 dakka kıza sütyenini vermeyip, odanın içinde arattırıyorum. * *