bugün

an itibariyle gerçekleştirmek için yanıp tutuştuğum istek.

şimdi sana hastalıklı bir duygunun timsali olarak gelebilir bu cümle. gel gelelim öyle değil güzel kardeşim; aklı erdiğinden, elleri iş tutmaya başladığından beri her türlü ameleliği, işçiliği yapan bir insan evladı bana hak verecektir.

şu magazin programlarından ve aşk-ı memnulardan takip edilen, sırf babası veya amcası zengin olduğu için bu dünyaya şanslı gelenlerden bahsediyorum.

son model arabalarıyla nişantaşında, bebekte caka satan,parayı basıp okuduğu özel üniversiteden, parası ve arabasına tav olan sarışın kız arkadaşından bahsediyorum.

kırmızı ışıkta beklerken arabnın camını silip 3-5 kuruş para kazanmak isteyen çocuğu azarlayan yavşaktan bahsediyorum...

lan dünyaya zengin gelmek onun suçu değil, eyvallah. ama zengin bebesi olup insan olunamıyor mu beynini siktiğimin salağı. o karşıki dağları ben yarattım havalarını sikerim senin çocuk.

bu arada bedelliden de faydalanan ibnetörlere de saygı ve sevgilerimi sunuyorum.

çok doldum oğlum, öyle böyle değil...
zengin bebenin şımarıklık seviyesine göre ağzına vurulmakla kalmayacak olan öfke.
(bkz: vur yiğidim hakkındır)