bugün

anne olması beklenmeyen kızdır. ufacık zar ya. buna bile sahip çıkamıyorsa, hemen kandırılıp kaybediyorsa o kız beyinsizdir. onu geçtim, bu kız nasıl anne olacak? ulan sen daha ufacık zara sahip çıkamıyorsun ahlaksız, ileride çocuğuna nasıl sahip çıkacaksın? yazıklar olsun. iradesiz, ahlaksız ve karaktersizler.
Beynine sahip çıkamayan insan müsveddelerinden daha iradesiz, ahlaksız ve karaktersiz olmayan kızdır.
islamcılar tarafından yerilen kızdır.
vajinadaki zarın dikişi tutar. ancak vicdanın dikişi tutarmı orası bilinmez.
yine zarlı bir başlık ve yine @2 beyinle ilgili bir şeyler yazmış. şöyle düşünün arkadaşlar kızın biri ben zarı takmam önemli olan beynim diyor ve sevişiyor. diyelim ki buraya kadar normal sonuçta kızların evlenmeden sevişmesini engelleyen bir kanun yok. benim anlamadığım kısım bu kıza en çok lafı söyleyen genelde bakir olmayan erkekler oluyor. ve benim beynim orospu değil diyen kızlar birikiyor hemen. bu kızla evlenecek insan için kabaca üç seçenek çıkarttım. kendimce açıklamaya çalışayım.

1. seçenek: kız bakire olmadığını yeterince güvendikten sonra söyler. eğer bu durumda karşısındaki bırakıp giderse kendince haklı olanı yapar. ama dönüp orospu derse bu "aptallık" olur ve kızın dilediğince sövme hakkı vardır. eğer kıza orospu gözüyle bakarak sevişip sonra ayrılmayı düşünürse işte bu net "orospu çocukluğu"dur.

2. seçenek: kız zarını diktirir ve bakire olmadığını söylemez. ve erkek gerdekte bile gerçeği anlayamaz. işte bu "orospuluktur". karşısındaki erkeğin tek bir şansı olabilir. öpüşmesinden veya sevişmesinden ne kadar acemi olduğunu çıkartıp sorabilir ama o da çok az bir ihtimal. yine bence eğer kendisi bakir ise kıza istediği kadar sövme hakkı vardır.

3. seçenek: kız kendisiyle ilgili gelecek planı kuran kişiye bakire olmadığını söylemez. bu durumda karşısındaki eğer bakire olmadığını anlamayacak kadar safsa ve düğüne kadar sevişmezlerse gerdekte öğrenecek gerçeği. işte bu da "ikiyüzlülüktür". erkek bu durumu çok takıyorsa boşanma işlemlerini hemen başlatabilir. onca düğün masrafı ve hayal kırıklığı için sövme hakkı vardır bence.
Çüküne bile sahip cikamayan erkekle aynıdır.
Bir anlık zevk için yaptığı sanılsa da bir piçin vaad ve sözlerine güvenip yapmıştır..