bugün

içinde bulunduğu hali ile eski dostunu üzen sözlük...
tıpkı birebir sözlük ve nedir net gibi eski günlerini aratan, bugünlerde pek bi durgun sözlük.
copy paste yoluyla bazı sevilen hoşa giden başlıkların sahibine bile sorulmadan uludağ sözlüğe yazıldığına şahit olunan sözlük. Bugüm rastladım ve çok üzüldüm. bari noktasına varana kadar kopyalamasaydın be dostum...üstelik kopyalayanı da çok iyi tanıyorum, neyse...
kullanışlı olmayan sözlük.
hakkinda günah çıkardığım sözlük.
(#12125868)
sağlam arkadaşlıklar kurmama aracı olan sözlük.miadını tamamlamıştır.**
yeni yıl ile beraber, yeniden hizmete girecek sözlüktür. heyecanla bekliyoruz.
az önce baktığımda yeniden hizmete girdiğini gördüğüm sözlüktür. o sözlükten sonra açılan sözlüklerin haddi hesabı belli değil. ama yerini doldurulabilmişte değil.
Çaylakları beklemekten mafi perişan eden bir yapı oldu bu sözlük.
adı eskisi gibi zibidi sözlük olmuştur. yazar alımları başlamış efsanedir. bakalım küllerinden doğabilecek mi.
eski yazar arkadaşlarımı burada görünce çok sevindiğim sözlüktür.
artık oyun sitesine dönmüş, şarlatan inteus'un iyice kendini belli ettiği sözlüktür veya satılmıştır; yazıktır insanın anıtkabir'inin yıkılması gibidir.
tamamen bitmiş bir hikayedir. oyun sitesine dönüşmüştür. son halinden, hiç bir şekilde yazılan entryleri yedekleme ihtimali kalmamıştı. ikibin küsur entry, bir o kadar arkadaş, gençlik yılları dile kolay. çok yazık oldu.
http://zamanesozluk.sozlukspot.com/ adresinden yoluna devam eden, eski zamane sozluk nickli kullanıcıların buluştuğu mekan olma yolunda.