reklam filminin sonundaki terörist muhtemelen reklam çekimlerinden sonra öğretmeni kaçırmıştır.
kürtçü cemaatten ne bekleniyordu ben onu anlamadım?
kürt görünce ortalık yere kin kusan embesilleri rahatsız etmiştir. azıcık adam olup türkiye'nin en kaliteli gazetelerinden olan zaman'ı okumak gibi bir bilgi edinme girişiminde bulunsaydınız, gazetenin pkk'ya ya da militanlara karşı olan sert tutumunun da farkında olurdunuz. ama bunları bilen biliyor, siz ortalık yerde öyle sürtmeye devam edin.
nerede fitne fesat adamı var aç gibi atlar saçma sapan yorum yapar boyle güzel bir şeye zaten dayanamazlar.
sahtekarlık örneğidir.
filmin en sonundaki adam kandilden izin alıpta gelmiş sanki. ayıptır!
hakkında; teröristle öğrenciyi elele gösteren zaman reklamı/#17482399 dediğim başka da bir şey demeyeceğim kara reklamdır.
kardeş ayağı göt ayağı diye boşa dememiş atalar.

terörişko ile öğretmen el ele...

hadi ordan hadi ordan.
http://galeri.uludagsozlu...4%B1-reklam-filmi-346994/

öğretmen-öğrenci-terörist el ele.. bir kardeşlik çağırısıymış. hadi lan oradan! millete ne aşılıyorsunuz siz?
siz birbirinizle kardeş olun biz de malı götürelim temalı film olmuştur. Reklamda ne bir badem bıyıklı abi, ne türbanlı bir abla vardır. yani cemaat denilince akla gelenler elele tutuşan insan zinciri içinde değildir. Ayrıca kardeşliğe dahil edilmemiş tipler vardır. Entel abiler, çarşaflı teyzeler, cübbeli amcalar, laikçi mini etekli kızımız dahil edilmeyenlerden tespit edilenleridir.
siyasi olarak karşıt görüşteyim, bugüne kadar para vererek zaman gazetesi almadım ama buna rağmen rağmen reklamı beğendiğimi söyleyeyim.