bugün

(bkz: zall in entrylerini eksilemek)
(bkz: allah çarpar valla)
şu mübarek günlerde kalp kırmayla sonuçlanacak eylem. zall gibi evliya bir adamın entrysini eksilemek hele ki bu ayda ciddi göt ister.
çok farklı durum değildir. Sadece biraz cesaret ister.
(bkz: kaşınmak)
(bkz: sözlükten atılma yöntemleri)
şöyle bir şeydir;

görsel
öyle gerektiği taktirde yapılacak olan eylemdir, her entry gibi zall'ın entry leri de eleştirilebilirdir, eksilenebilirdir. birini gözünüzde büyütürseniz ve korkarsanız bu korkunuz ileride götünüze girebilir.

göte girebileceği düşünülen bu eylemin hiç bir mahzuru yoktur.

ne amk. entry'e bak entry'e çok dandik. kim yazmış? zall

-eksi.
+bana ha? siktirdim seni abime şimdi. zrrr. abi abi. bana eski verdiler sik bunların belasını.
-hangisi?
+kırmızı kazaklı olan
-haşırttt...

olur mu böyle bir saçmalık? insanın kendi gölgesinden korkması gibi bir şeydir. bu cesaretlen bu memlekette nasıl yaşıyonuz amk karşıdan karşıya geçerken kırmızıda geçen bir araba sizi ezebilir trafiğe çıkmayın, kapıdan dışarı çıkarsanız sizi soyarlar evden de çıkmayın, evde duruyorsunuz üstünüze uçak düşebilir... döt korkusuyla yaşayıp durun amk.
seri yapıldığında risk budur denilecek harekettir.
(bkz: risk budur)
(bkz: hangi sandalye)
sadece benim yapacağım iştir. düzeni düzmektir.
buyuk keyif verir. normal de oy kullanmam pek ama zall a rastladim mi basarim eskiyi.
(bkz: Riskin allahı)
zall ın pek de umrunda olmayan durum.
adam havalı olum sizi mi takar amk.
Muhtemelen hiçbir işe yaramayacak eylem. Zall'a eksi versen ne olacak? Karmasını istediği kadar yükseltebilir zaten.
2. ve 3. giride de sadece bakınız verilmiş ama sadece benim verdiğim bakınız silinmiş. eli öpülesi moderatörler.