bugün

http://m.uludagsozluk.com/e/34097146/
aa gitmiş.

ben daha bu nickin şifresini çözcektim ya.

(bkz: on birinci nesil silik)

edit: son entrisini görmedim.
şu sıralar her entrysinde küfreden yazar. bu böyle değildi la nolmuş buna. açken sen sen değilsin.
ezberledim nickini artık nah unuturum z1f618mz.
nickaltı girenlerin hiç biri adının tamamını bilmez halbuki.
z1f16b mi ne.
Hergün pek çok entrymi artılayan harika yazar.
Yürümediği bi tek ben kaldım. Yürüsün eyvallah hakkıdır. Hayır bende yürüyorum, buluşup görüşüyorum ama hakkımda en ufak Bi dedikodu var mı. az biraz gizli tut niyetini.

Edit; Yok be sana buluştun, demiyorum. Özelden yazışıp yazışmadığını da bilmiyorum. Onları yapan benim. Kendi yaptığımı anlattım ya açık açık.

Marla'ya özel edit; sen sayemde format kurallarını öğrenmeye başladın. Ahh yapma bunu çok üzülüyorum bak.
feministlere saldıraran başka bir şahıs. ataerkil bir yerde olduğu için normaldir bu tavırları.
Cennetten söz edip, hatta üstüne de konum atan yazardır.
Sağolsundur...
Borçka - Karagöl... Kaydettim...
kozmopolit zihniyetli açık ufuklu nick gibi yazar.
kendi kendine açılmış yazar.
oldukça pozitivist ,yapıcı ve sevimli.

(bkz: #33790568)
Dün akşamki rüyamda sürüyo olduğum pembe cadillacın plakası böyleydi işte..
Bir vesileyle rüyama girmiş olan yazar.
Türkçe ve Dilbilgisi konusundaki zayıflığı, açtığı (bkz: mavi renge zaaflı olmak) başlığından anlaşılabilen üye.

Birincisi mavi diye adlandırdığımız başka bir şey olmadığından burada "renge" diye ayrıca belirtilmesi gereksiz.
Hadi ondan vazgeçtim 'zaaflı' denmez "zaafı" denir.

Hepimiz entrylerde hata yapıyoruz elbette. Ama başlığı hatalı açıp bir de uplayıp durmak iyice göze batıyor.
bilimsel gir kardeşim..
çiçeklerini bilimsel metodlarla gönderirim ben..
bir yazar..
(bkz: nah sana nick altı)
efso lolcü.
Sen git kumda oyna 60 günlük yetme.
wi fi şifresi sandım böyle nickin olursa unutulursun tabi.
Olum böle nick mi olur ilk başta ölümcül virüs sandım h1z1 domuz gribinin ilerlemiş versiyonu.
Hakkımda saçma bi tespit yapmış yazar. Gerek var mıydı ? Sormak istiyorum buradan?
bir adet salyalı anadolu çomarı.

grinin elli tonunu koca kıçını kaldırıp elinde peçetesiyle izlemeye gitmiş, izlemeye giden kadınlara da bak sen şu işe feminist olup olmadıklarını sormuş ki filme giden feministlerin hakkında yorum yapıyor. hah.
Ulan bu nick bir zehrin kodu. Fazla caz yapmayın yani.

Gizemli olmaya, ilgi çekmeye çalışan yıkık biri olduğunu düşündüğüm yazar.

Zamanında takip etme gafletinde bulunmuştum.

Edit: hatta mavi bişey kurbağası zehriydi galiba. Yani dünyanın en etkili zehri şuan da.
Adı Zülfikar olabilir yazarı.
sözlükte gördüğüm en anlamlı nicke sahip yazar.
(#33391563)

Ben gene afk.