bugün

bugünkü yazısında kendi gazetesine iteleyen yazar. sonuna kadar da haklıdır.

http://www.sozcu.com.tr/2...l-parsel-koseler-2170162/
Fena yazmis yilmaz ozdil.

Akpli arkadaslar saldirmak icin degil anlamak icin okusa cok sey bulabilirler yazilarinda.
En boş tetikçi yazar yeter ki chp başta olsun diye bolca para ödenip chp liler aman uyanmasın diye yazıları özellikle takip edilmesi vurgulanan tek çıkarı para kaynağı atatürk maskesi olan emperyalist tetikçisi. Hiç bir işe yaramayıp oturduğu yerden ahkam kesen asalak mezhepçi yazar.
http://www.sozcu.com.tr/2...lmaz-ozdil/hatay-2199497/

diplomasi fakiri akp'ye ders niteliğinde bir yazı yazmış.
https://www.youtube.com/watch?v=QRlOgbcWc60
Başka profesörlerin tezlerinden kesip kırparak profesör olmuş Burhan kuzu'nun seçmeninin; kendi yazısını alıntılamış diye saldırdıkları adam gibi adam.

Çomar öttürür, akit bağırtır.
Bulduğu her fırsatta izmir'i övmeyi ihmal etmeyen, yazıları severek takip ettiğim, şuan sözcü gazetesinde köşe yazarlığı yapan, sivri dilli, alaycı bir üslupla yazan tek takip ettiğim kişi.
Adam sözcüğünün sözlükteki karşılığıdır.
MiT TIRLARININ DURDURULMASI hakkında HÜKÜMETi JANDARMAYA YAKALANDI diye halk tv televizyonunda kitlesini kahkahalara boğan fakat jandarmanın yanında hiç alakasız olarak neden orada bulunduğunu sorgulanmayan SAVCI kişiden bahsetmiyor. gözümden çok düştü sevmezdim fakat şimdi daha da sevmiyorum. çünkü mit denilen kuruluşumuzu aşağılamıştır. cia , fbi gibi kuruluşlarla bu örneği verip karşılaştırarak.
görsel
(bkz: son çomar öttürücü)
Korkusuz kalem, büyük üstad.
Vakti zamanında yanında staj yaptım, çok şey öğrendim. Açık sözlüdür, bi bok yerseniz 'senin zekana yakışıyor mu böyle salaklıklar' diye açık açık eleştirir.
izmir'e her gidişimde boyoz isterdi, uğur baba'yla haftada bir rakı sofrası kurardı. Sanırım hala da kuruyorlar.
Üstad olması yanında siyasi analiz ve eleştiri yapamayacağınız anlamına gelmez, en iyi ben biliyorum demez, toy bir gazetecinin bile fikirlerine önem verir.
Özetle adam gibi adamdır. En büyük hobisi Çomar öttürmektir.
Yazdıklarını okutan güzel insan. Eleştirisel yazı akımının Türkiye tarihinde rayına oturmasını sağlayan şahsiyet.
Patronaj güdümünde bir köşe yazarıdır. Sırasıyla Cem uzan, aydın doğan ve ertuğrul akbay ile çalışmıştır. Ethem sancak’la çalışmak için görüşmede yapmıştır. “Ben sizin istediğiniz gibi yazarım” diye mesaj bile çakmıştır.
Ama yiğidi öldür hakkını yeme müthiş zeki bir kalemi var.
Seks tutkunu bir yazar... Her gün yobazları evire çevire dikiyor, gene doymuyor..
Baku ceyhan boru hatti bile minyatur kalmis bu boru karsisinda.
Şu şekilde
Genellike
Siyasi içerikli
Köşe yazıları
Yazan,
Muhalif yazar.
https://www.sozcu.com.tr/...-ozdil/deizm-2337348/amp/
atatürkçülük, türkçülük bunun gibi kafası karışık bir çakala kaldı ya, inanın üzülüyorum.

almış bir yanına uğur'u diğer yanına müjdat'ı (bu cümle kurmaktan bile aciz) sabah akşam milletle dalga geçiyorlar.

insanları aşağılıyorlar, hor görüyorlar..

bu millet hep cahildi, hala daha cahil bunu kabul ediyorum.. peki mustafa kemal bunu görüp, bunu bilip ne yaptı?

200 kişilik salonlara kendini aydın zanneden zır cahilleri toplayıp, diğerlerinin cehaletiyle dalga mı geçti?

onları aşağıladı mı, hor mu gördü?

hayır. cehalete egitimsizliğe karşı savaştı. milletin makus talihini değiştirmek için yine milletle beraber uğraştı. tamamen olmasa da başarılı da oldu.

peki siz sayın çakallar, siz bu ülke için ne yaptınız?

beş para etmez varlıklarınızın bu ülkeye kattığı değer nedir?

yol yaptı diye dalga geçtiğiniz tayyip'ten fazla ne yaptınız?

ben söyleyeyim, koca bir hiç!
Aktroll öttürmekle ünlü korkusuz kalemdir.
Muhaliflerin gazını alan ve emekli memurların çok sevdiği tırt yazar. Yazık lan.
Şerefsiz ve tırt bir yazar. Mardinli olup izmirliyim diye geçinen ve halka bidon kafa diyen, tipine ırzına gelmişine geçmişine sövülmesinden hoşlanan yazar.
chp'nin bu hallere düşmesinde payı olan tiptir. yazar falan değil, köşesi olan tetikçi. chp seçmenini salt akp düşmanı yaparak chp içinde örgütçü oluşuma ön ayak oldu.

devran kendisi için de dönecektir.
birilerinin kamyonunu devirip, ters çeviren yazar bu sanırım.
bu konularda duygusal düşünmeme taraftayım ama pkk destekçisi bir partiye oy istemek ya da vermek kaş yaparken göz çıkartmak bana göre.