bugün

bazı tv kanallarında, sadece yılbaşına mahsus yayınlanan filmlerdir.

misal;
(bkz: showgirls)
"ay bari tüm senem şehvet dolu geçsin" diyip kırmızı külot giyen kız da izler bunları. tüm senesi şehvet dolu geçsin diye.
birkaç senedir nedense kalkan uygulama. artık yılbaşı gecelerimiz o kadar sıcak değil.

(bkz: üşüyoruz) :(
ah ahh nerde lan o günler eskidenmiş onlar şimdi öpüşmeye bile sansür uyguluyorlar canına yandığım.
(bkz: kırmızı noktalı film)

daha larvayım hiç unutmam. yattığım odada televizyon vardı küçük bir şey. açar izlerdim, o zamandan geceleri pek uyumazdım yani.

hangi kanaldı hiç hatırlamıyorum ama filmi çok iyi hatırlıyorum. temel içgüdü !!!

daha 4-5 yaşında falanım. ne yaptıklarını falan bilmiyorum. kadın zıplıyor falan ne bileyim.

neyse erotik filmlerden başka bir de tutti frutti vardı. memelerini açardı kadınlar. ne tatlı günlermiş lan. şimdi ahmet özhan'la giriyoruz yıl başına. patlat bi' ilahi ahmet...

bu da ilginç bir anımdı. iyi günler.
kaldı mı artık. akp diye bişey var. bırak erotik filmi.müzikli eğlence programlarına bile yasak gelmiş.dizilerle girdi millet yeni yıla.arada bir duygusal içerikli ağır şarkılar,türküler söylendi o kadar.artık gelecek yılbaşına bu şarkılarıda göremeyiz.bu milletin 40 yıllık eğlencesininde içine ettiler.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar