bugün

geçen yıla oranla biraz daha sosyalleştiğimizin kanıtıdır. geçen yıl bu sayı 700 imiş.

(#18084177)

edit. aha 575 oldu.

edit2. duyan kaçtı galiba 560 a düştü yine.
aralarında müslümanların da bulunduğu yazar grubudur.
sanal insanlardır.
bende bu grubun içindeyim. abi sözlükte manyak gibi eğleniyorum , çok deli yılbaşı kutluyorum, herşey süper.
bir tanesi, ilk defa tekila içeceği için; "bir bilene sormak lazım." diye düşünen yazardır .* *
engin teknoloji deneyimimle inanılmaz uğraşlarım sonucu inanılmaz bir kaç satır okudum. gözlerime inanamadım lan yeminle. kendime vay sığır vay demekten kendimi alamadığım ve beyninden vurulma tabirini yaşadığım anlardayım. ondan buradayım. kafa az çok yerine gelsin diye. birazdan terk etmek zorunda kalıcam sizi sevgili asosyaller, sabaha burdayım ama görüşürüz.
hala aynı seviyede devam etmektedirler.
aklı başında 550 kişi.

Edit : şaka lan şaka bildiğin asosyallik ile cinsel münasebete girmiş ama halvet olamamış 550 kişi.
hayır biz 700 yazıyoruz, 500 yazmıyoruz. oha yine yazdım lan... cidden bu da yazılıyormuş.
550 yazardan biri olarak kendimi milletvekili gibi hissettim.
an itibarı ile hepsi aynı psıkolojiye sahiptir.
çoğunluğu yıl başının diğer günlerden bir farkı olmadığını düşünen yazarlardır. bir kısmının ise gerekçesi değişiktir. yıl başını sözlükte geçirmeyen yazarlar noel babanın kucağına oturmuş olma ihtimali gerekçesiyle, sözlükten süresiz olarak uzaklaştırılmalıdır. yaşasın neo uludağcılık.
(bkz: yalnız ve ayı)

benimde dahil olduğum güruhtur.
544. bi kişi kendine daha iyi uğraşlar bulmuş.
Evde çocuğu çombalağı olan yazarların da varlığına delalet eder.
Zall dansöz oynatacakmış, biz öyle duyduk.
150 kayıp verdiğimizi gösteren durum. Vay bee o başlığı * tam bir sene önce bu saatlerde açmıştım. Bu bir sene içinde görülüyor ki biz loser lar olarak azalarak bitiyoruz beyler!
yarın yine kürkçü dükkanına dönecek olan yazarlardan pek de bir eksikleri yoktur.
551 burda.