bugün

okan baygülgenin tv yoluyla ders veren bir hoca değil, eğlence programı yapan birisi olduğunu bilen insanlardır.
(bkz: zerzevat)
(bkz: oxford vardı da biz mi okumadık)
dünyanın sadece ders çalışan güruhtan ibaret olduğunu sanan nebattan daha mutlu ve huzurlu olduğu kesindir. ayrıca çok merak ettim 2010 yılının gereği neymiş? ne izlenmeliymiş de biz izlemiyormuşuz?
zeki izleyicinin gülebileceği dolayısıyla belli bir kesimin izlemeyi tercih ettiği gayet güzel programa çamur atma söylemidir.
bu gece su ana kadar disko kralinda calan sarkılar
grubun adını bilmiyorum- romatizma
yılmaz morgul- misket tadında yeni bi cluptürkü
nahide- plates clupmix
nahide- plates türkü

baska yoktu zannederim varsada olsun oda güzeldi eminim. bu 5 ide gercekten güzeldi. okanın bunları cıkarma sebebi alınsın satılsın sevilsin dinlensin 'of bee süper' denilsin değil. gayetde mantıklı olarak siz izliyorsunuz ama iste bunlar ve butun digerleri boktan seyler. siktiredin işinize bakın düşünün düşündürün eğlenin hatta fakat ahir ömrünüzü bos gecirmeyin demektir. dogrudur mantıklıdır. izleyen zevatta en güzel zevattır. bana katılanlara iyi seyirler. katılmayanlara gecmiş olsun.

not: romatizma sarkısıda gayet güzel bi sound a sahip bir sarkı olmakla beraber,grup gayet ne yaptıgını bilen hos bir gruptur. ismini bilmediğim icin üzgünmüyüm hayır değilim. yer kaplamasınlar dinler gecerim.
her seferinde! kumandasıyla kanal değiştirirken Disko kralina rastlayıp sözlüklerde ahkam kesen güruhtan ayrılan zevattir bu efendim.