bugün

(bkz: amerika nın oyunları)

kürt-türk kardeştir. asıl rospu çocuğu olan pkk ve destekçileridir.
sorsan pkk komünistin en dibi, bir arkadaş vardı sosyalist bunları savunuyordu. dedim ona neden amerikaya bu kadar yakınsınız madem komünistsiniz amerika en büyük düşmanınız rusya en büyük dostunuz olması gerekmiyor mu?
bana aynı milliyetçiler gibi konuşuyorsun dedi.
tamam da milliyetçi olmakla bunun ne alakası var, eğer pkk komünist bir örgütse emperyalizme ve kapitalizme karşı olması gerekmez mi?
yoksa milliyetçilik yapıp ben sosyalistim diye milleti mi kekliyor?
ayrıca çok dindar pkk' lı da tanıdım. bunlar komünistse dinsiz imansız olması gerekiyor ama gayette müslüman kürtler tarafından destek alıyor.
yok yani sadece anlayamıyorum bu pkk yandaşlarını. değin biz kapitalist milliyetçi bir örgütüz tamam olsun. neyin kafası bu solcu ayaklarına yatıp evrenselcilik oynamak onu anlamıyorum yani.
Bana ne.
Amerika'dan yardım gördüler, illaki bir sempati besleyeceklerdir.
Marksist leninist amerikan eşeklerinin işidir. Dövrim yapiyok dövrim ama önce where is u.s airforce. Amina koduklarım.
Denize sarılan yılana sarılır.
Güzel ülkemde bir türk olarak incirlik'de amerikan bayrağı eşittir kürt çocuklarının yüzüne çizilen amerikan bayrağı.

Emperyalizm ile mücadele eden babalarının annelerinin zoruyla yüzlerine amerikan bayrağı çizilen çocuklardır.
sosyalist kürt davranışı.
Çocukların öldürülmesi lazım diyenler olmuş ve daha kötüsü artı oy toplamış.ne ara bu kadar gözünüz körleşti.öldürülmesi, topraklarımızdan siktir edilmesi gerekenler o bayrağın sahiplerinden başkası değildir.
grup yorumun tutumuna örnektir.

(bkz: defol amerika)
(bkz: kardeş amerika)
askerlerimizin kafasına çuval geçiren ülkenin bayragını mi çizmişler la.
yoksa ışid'lilere pompalıyor diye çizmesinler la.
o amerika siz burda klavye delikanliligi yaparken bosna halkini da soykirimdan kurtardı la.
sizin beyninizi sokym la.
Halkların ortak çocuğudur.
nerenin yollusu olduğunu gösteren sözde ırk çocuklarıdır.
Fosik abd'nin bakmadigi cocuklardir.
Nesline sokulası çocuklardır.
öldürülmesi gereken veled-i zinalardır.
Kuzey ırak'ta amerika'nın 51.eyaletinde fazlasıyla görebilirsiniz.
ilerde yalayacakları malafatın bayrağını üzerinde taşıyan çocuklardır.
amerikan bayraklı t-shirt ve şort giyenlerden farkı olmayan durum.
normaldir, amerikan taşşağı yalayan pkk yandaşlarından beklenen bu.
Sarılacak bayrağı olmayan vatansız hainler dir.
kime hizmet edipte, gariban türk çocuklarını katlettiğini göstermiş çocuklardır...
abd mallarını damgalamış olan bu.
türk bayrağına tahrik unsuru diyen ibnelerin hakkında tek kelime etmediği durum.
(bkz: yüzüne amerika bayrağı çizilen orospu çocukları) olarak değiştirilmesi doğru olandır kanımca. Zira o çocukların anası orospu olmasa gidip de elin amerikasına dayamazlar kestanelerini.
kalbini abd de bırakmış erdoğan reyizden daha masumdur.
edit: niye eksiliyonuz zamanında paraleli destekleyen obama mıydı? teröristlere yardım eden bizden değğildir diyip abd ye peşkeş çeken kim kürt çocuklar mı? bir şeye inanıyorsanız tam inanın dansöz gibi bi o yana bi bu yana kıvırmayın.
(bkz: where is sosyalizm)