birazdan alenen suçlayacağım belki de şahsım adına hakaret davaları açmalarına vesile olacak kelimeler kullanacağım insanlar topluluğu...
neden mi?
nedeni basit.
"102 madde tahliyeleri"...

hiç kimse kusura bakmasın arkadaş. bunlar bu kez kendi kazdıkları kuyuya kendileri düştü.
görevlerini yapmayarak, dolayısıyla aldıkları maaşı hak etmeyip evlerine haram nafaka sokarak da günahkar olmuşlardır, orası ayrı konu, beni ilgilendirmiyor...

şimdi bu adamları savunacak kişi çıksın bir zahmet şu cmk tahliyelerine bir açıklama getirsin.
yargıtay'ın iş yükü ağır mazeretinden başka adam akıllı bir beyanat var mı?
var mı kılıçdaroğlu?
var mı bahçeli?
var mı diğerleri?

yok...
allah mı lan bu adamlar?
allah mısınız olum siz?

bu cmk 102. maddenin 31 aralık 2010 itibariyle yürürlüğe gireceği ta 2005 ten beri belliydi.
neden işinizi yapmadınız?

yahut şöyle diyeyim.
neden bir kısmınız bu tutuklu dosyalarını inceleyip hükme bağlarken diğer kısmınız kılınızı bile kıpırdatmadınız?

amaç belli...
akp'ye tuzak kurmak ve bu 102. madde tahliyelerini bir akp affı gibi gösterip halkın tepki vermesini sağlamak.

ama ne oldu bakın...
içlerinden birkaç namuslu hakim çıktı ve bu cmk tahliyelerinin kamu vicdanını zedeleyeceğini düşünerek süre dolmadan hükümlerini veriverdi.
yani yapması gerekeni yaptı.
(bkz: cmk 102 madde/#10467084)
böyle olunca da hizbullah ve pkk'lıların tahliye olmasını bekleyip de akp'yi köşeye sıkıştırmak isteyen güruhun bir anda kıçları ayazda kaldı.

dava mı açıcan.
aç aç...
dur daha bitmedi...

sonra bakın ne oldu...
bu işgüzarların serbest bıraktığı hizbullahçıların her gün denetimli serbestlik yasasına istinaden yoklamaya gitmesi, imza vermesi gerekiyordu ya.
hizbullahçıları ara ki bulasın. 8 tanesi şimdiden sırra kadem bastı.
kimden ötürü, benden ötürü mü ha benden ötürü mü?
(bkz: 102 madde den tahliye olan hizbullahçılar kayıp/#10477203)

şimdi bu saçmalığa imza atan, yani 2005'ten beri hüküm vermeyip ufak beyinleriyle siyasi manevralar yapmaya kalkan bu basiretsiz devlet memurları bu hizbullahçıların karışacağı herhangi bir olayda birinci dereceden suç ortağıdır.
şayet memleketimizde ehli namus bir cumhuriyet savcısı varsa bu arzuhal de bu saçmalığa sebep olanlar hakkında aleni bir suç duyurusudur.

dava mı açıcan hala?
aç aç bekliyorum. açmazsan hatrım kalır babacan...

ne diyorduk?
adalet milkün temelidir...
öyle mi?

bu pkk'lılar ve hizbullahçılar milletin mülküne tecavüz edince neyinle ödeyeceksin sayın hakim?
rakıya yatırdığın üç kuruş maaşınla mı? yoksa aldığın rüşvetlerle mi?

dava mı açıcan?
hadi lan ne duruyosun açmadın mı daha?

araştırıcam bulucam olm hepinizi.
ilhan cihaner hakkında jet karar verip davayı bozan hakim bakalım hangi pkk'lıyı, hangi hizbullahçıyı serbest bırakan ceza dairesine bakıyor.
bulacağım evet...bulacak ve bu satırlar vasıtasıyla ifşa edeceğim bu kanunsuzluğunuzu ve görevinizi kötüye kullanmanızı.

bir de utanmadan karar metinlerini "türk milleti adına" diye başlatıyorsunuz ya.
siz böyle başlatıyorsanız ben kabul etmiyorum ulan türk milleti olmayı.
zira türk milleti adına sizin gibi işgüzarlar karar veremez.
veremediğiniz ortada değil mi zaten.
gayet açık değil mi yaptıklarınız...

sayın hasan gerçeker eğer biraz vicdan ve onur sahibi bir hukukçu ise, ve hukukun üstünlüğüne hala biraz inancı varsa 1 dakika bile düşünmeden istifa etmeli ve türk milleti adına yargılanmalıdır.

bir dip not da akp'ye.
kedi olalı bir fare tuttunuz, tadını çıkarın bu işin.
ben şu an başbakan'ın yerinde olsam seçim öncesi 73 milyon vatandaşın her birinin beynine bu saçmalığı işler propagandasını yapardım.
aptal değiller ya elbet onlar da bunu düşünüyordur.

haaaa...
yüksek yargı böyle de alçak yargı nasıl peki?
e yüksek yargı böyleyse alçak yargı nasıl olacak. onlar zaten allahını kaybetmiş peygamberini ağırlıyor. onun için dokunmayacağım bu başlıkta onlara.

yargıtaycılar alooo...
öptüm hepinizi kib bye...
çok şükür ki, kamuoyu ve vicdanının sesine kulak veren hakimler de var memlekette...
http://haber.gazetevatan....hliye-yok/352432/1/Gundem

ankara 11. ağır ceza mahkemesi hakimlerine teşekkürü bir borç bilirim...
atı alan üsküdar'ı geçtikten sonra lütfedip harekete geçmişlerdir.
http://haber.gazetevatan....-cikardik/352763/1/Gundem

sağolsunlar, varolsunlar...bulursanız tutuklarsınız artık...

buradan kendilerine statükonun simgesi ankara marşı'nı hediye etmek ister bu deli gönül;
--spoiler--
ankara ankara güzel ankara,
seni görmek ister her bahtı kara,
senden yardım umar her düşen dara,
yetersin onlara güzel ankara...
--spoiler--
ilgili yasanın hizbullah militanlarını salıvermek için çıkartıldığını işaret etmek ve hükümet ile bu militanları ilişkilendirmek için skandal bir karar alıp bu militanları salıvermiş, sıçıp sıvamış yargıtay üyeleridirler. yasama organının yargıya müdahalesi kadar, yargı üyelerininde siyasete bulaşmaları kabul edilir şey değildir.
hükümetimiz iş yükünü hafifletmek için sayılarını artırmak istemişse de onlar bunu kabul etmemişler.personel alımını sürekli durdurmuşlardır.

hele bi hizbullahı salıverelim demişler ve başarıya da ulaşmışlardır.

ama bu kadar iş yükünün altında işlerine gelen dosyayı da çabucak halledivermişlerdir.
nihayet hizbullahçıların müebbet cezalarını onaylamışlardır.
lakin ufak bir sorun vardır. o da cezaları onaylanan hizbullahçılar kayıptır...
http://haber.gazetevatan....rtuldular/355350/1/Gundem
(bkz: sadece türkiye de görülen olaylar)
hepsi de bir bir layığını bulmaktadır.
biri ikisi değil, hepsi...
çürüyün lan içeride.
Ohhh yemin ederim içimin yağları eriyor şu burnu büyük götü kalkık herifler tutuklandikca.

görsel