bugün

görsel
Giyilip giyilmemesi sorun değil de,

arka cebine i 6+ koyunca komik duruyor.
sağlığa uygun olduğu için moda olmayan giyecek çeşidi... sahiden diyorum he. bunların hepsinin arkasından amerika var, onun arkasında da israil var. benden demesi. *

neden sağlığa uygun dedim onu diyim. çünkü göbek yapmaz, vücudu şekle sokar. işte bu yüzden sağlığa en uygundur.
düşük bel pantolondan çok daha estetiktir.

görsel
Ne saçma yorumlar amk. Götü olan ne giyse götü cikiyo zaten.
Düşük bel hem cirkin duruyor hem eğilip dogrultmuyor
Catalimiz mi gözüksün
Ayrıca erkeklere de şiddetle tavsiye ediyorum
Her gün rahat iki kişinin cataliyla göz göze geliyorum.
Hep de beni buluyor aq.
yaa yalvariyorum 1.60 ın altındaki kızlar gitmesin aga şu pantolonu..

valla asterisk ve oburisk filmindeki oburiske benziyorsunuz..
düşük bel pantolon modasından bin kat daha güzel, gerekli, sağlıklı modadir. sonuna kadar arkasındayım. Böyle bir moda çıkmış daha ne arkadaşlar.
düşük bel pantolon her kıza yakışmıyor, yüksek bel yakışmıyor, babet yakışmıyor, göbeği açık bluz yakışmıyor, Trenchkot yakışmıyor, o yakışmıyor, bu yakışmıyor. Ne giyelim sevgili ve adeta hepsi birer moda ikonu erkekler ha ?
doğum kilolarımdan kurtulayim gidip ben de alacağım şunlardan 3 tane 5 tane.
görsel
Kızların, baak işte bu g.tüm dediği pantolondur.
kızlar giymeyin şunu memlekette bu kadar abazan varken hele..
Tekrar moda olmuş pantolon modelidir. Rahattır ve vücudu şekle sokar. Düşük bel pantolonlar gibi simit yapmaz, beliniz de açılmaz.
Göbeği açık tişörtle kombinleniyorsa yanında bordo ruj hediye gelir.

Yapmayın kızlar hepiniz aynı gezmeyin.
önce düşük bel sonra yüksek bel. nolur normal bel giyin.

yakışmayan pantolon şeklidir.
Anatomimizi bozan, bel bölgemizi kalınlaştıran berbat düşük bel modasından sonra ilaç gibi gelen retro modadır, belinizi inceltip, şekle sokması da cabasıdır.

görsel
Düşük pantolon modayken mağaza mağaza gezip bir türlü bulamadigim, rahatlığı paha biçilemez, modası geçince de bulamam korkusuyla nerde görsem alıp stok yaptığım pantolon.
beton gibi düz olan götümü nicki minaj gibi yapan malzeme.