bugün

bu aralar çok özlediğim. buluştuğumuz ilk geceyi unutamam. sabaha kadar sohbet etmiştik. O anlatmıştı ben anlatmıştım. allahım serde gençlik varmış. geçen telefonda konuştuk. telefonun içinden girip boynuna sarılasım geldi. keşke yakın olsak.
geri mi gelmiş... oo iyi iyi hoşgelmiş değerli dost.
biraz daha sinirlenirse sülalenizden girebilir. e laz kızı olmak da bunu gerektirir zaten:))
Bu nick ile bunca sene nasıl yaşamış, şaşıran yazar abla.
iyi beni kezbansu diye zehirleyen olmamış.

Bi bu nickimden bi de orta okul zamanları kullandığım mail adresimden çok utanıyorum *

Edit, ekleme, veryansın, sokarım böyle işe; 2 ayrı yeni yazar ile mesajlaşınca 3. Yazara “ sürekli yeni birine yazıyosun” diyip mesaj atmayı engellemeye başlamış sözlük.

Bi de cevap vermediğin için azarlayanlar türemiş. Gece gece can sıkan 2 şey.

O değil hakikaten insanlara saygı ve sevgi dolu cevaplar verdiğime inanan ben, “ amk sen benim entryimi beğendin diye napayım diz çöküp önünde yalvarayım mı sev beni deyip de çıldırayım mı” diye şarkı söylemeye mi başlayayım. Ne istiyorsunuz. EGOsu olan eksi verip geçsin sizinle mi uğraşacağım?!?
Kendisini merak edip sosyal medyada bulmuştum. Sonra profil resmine kendi fotografını koydu.

Calısıp zengin olduktan sonra her seyin bedava olması gibi bir sey bu ya.
bir zamanlar bu sözlükte çok sıkı dostluklar dondu arkadslar, birbirine yatıya gidenler mı dersin, birlikte gecelere kadar oturup sohbet edenler mi dersin, birbiriyle düğüne derneğe gidenler mı dersin?

en hızlı zamanlarımızdı tabi. burdan çok kişiyi tanıdık, çok kişiyi sevdik, bir çoğuyla arkadaş olduk, bazıları sümük gibi yapıştı kaçacak delik aradık.
işte bir de züleyha gibileri var. cıktı çıktı geldi. gelecek tabi. aştı ye sensor taktım. içeri girdiği vakit kalbim fırlıyor yerinden. hoş zengin oldu artık uçaklarla geliyor. gelecek tabi eli mahkum. gönlümün gelini.
yeğeni yeğenim, gelini gelinim. anası anam. kocası eniştem. öyle bir hikaye işte.
akşam akşam içime bir sızı düşüren yazar.
güzeller güzeli ay yüzlü annesi.
aklıma nikahının olduğu gün geliyor. kapıyı çaldık. açtılar. arkadan geldi. aaa dedi inanmıyorum dedi sarıldı. sanki işi gücü yokmuş gibi sanki düğün evi değilmiş evde yığınla insan yokmuş gibi oturdu bizimle sohbet etti ağırladı bizi.
lanet hastalık pis mikrop hastalık.
allah onu evlatlarına adeline kızına oğluna damadına kocasına gelinine bizlere bağışlasın. o nur yüzü yitip gitmesin. düşünemiyorum onu hasta hasta. ya züleyhanın acısı. allahım sen kimseleri sevdikleriyle sınama. sen şifa ver tez elden.
yakında nikahı olan dünyalar güzeli yazar. o güzel kalbine dünyalar iyisi bir yar verdi allah. bekle derdim bekle bak nasıl gelecek görürsün ve geldi gerçekten.

zevkle ve aşkla hazırladığı evini de gördüm. ve o evin beyazlarıyla güzel gelini züleyham.

o tarihte ben de ordayım inşallah. gelinliğin bir geline nasıl yakıştığını görmek için bu fırsatı kaçıramam.
bayadır görüşemediğimiz can yazardır.
#31578714 yeni okudum daha.
başımın üstünde yerin var yazarı.
ama bir kaç tavsiye vermek istiyorum,
oturduğun yerlere dikkat edeceksin her an altından lego parçası, pepe, küp seti çıkabilir,
gece tuvalete su içmeye falan kalktığında elinde biberon mutfağa doğru sürünen bir adet saks mavisi görürsen korkmayacaksın,
inci sultan uyuduğu zaman en fazla 2 desibelle konuşacaksın,
mama saatlerinde toycular yar yar diyip her an halay çekmeye hazır olacaksın.
son zamanlardaki ahval-i durumumuz böyleyken böyle ☺
la teyzesi gel de bi gece bak. ben de uyuyim la ölmüşlerinin hayrına ☺
Doğum günü kutlu olsun yazarı. Kendisini özlüyor muyuz? Evet özlüyoruz.
doğum günü züleyhası. kutlu ve mutlu olsun.
Sözlüğe geldiğim ilk gün, ayar yediğim ilk insan.

Bir yazar.
jarrus, seribbra, sosyalistkamyoncu ve kesfedilmemisaire teşekkürlerini ileten yazar.
Tanimasam da sonuçta sözlükdaşımdır.
Doğum günü kutlu olsundur.
Her doğum günü çocuğu gibi.
yiaaaa güllerin prensesinin doğum günüymüş..

Mutlu, huzurlu, sağlıklı, başarılı, aşk dolu nice senelere.

aşığım.
seviyorum.
Yazdığı itirafları adeta içime işleyen yazar.
https://www.youtube.com/watch?v=_Q3YES8qQVQ

dinlesin.
sözlüğün kazandırdığı az sayıdaki güzel insanlardan biri. ne kadar yakınsak birbirimize, her yerde karşılaşabiliyoruz. bir de aşkta yüzü hiç gülmüyor, zannedersem en sonunda bağa kalacak. ha ha ha...
(#28469244) entrysi ile birçok insanın hayalindeki aşkı tasvir ettiğini düşündüğüm yazar kişisidir. takipteyim efendim.
ben musait olduğumda seni arayacağım diyen 10 gün olan ve hala aramayan. eyvallah yazarı.
sivri'dillidir kendisi.
http://m.uludagsozluk.com/e/28437739/ Poisonxx dışında karşı çıkan olmadığından kafası karışan yazardır bir de.
Hişt hişt sakin ol sinirlerini hakim ol yazarı.
Yazarın dibidir.