bugün

istanbuldan verilen kargoyu kocaeli'ye götüren indiren sonra araca yükleyip tekrar istanbula götüren , ordan tekrar kocaeli ye götürüp bekleten kargo şirketi , hayır o değil gülmekten yeni kendime geliyorum .**
internetten gönderi takibinde açık olan kargo şirketi. kargo numarasını doğru girip güvenlik numarasının bir hanesini yanlış girdiğinizde başka birinin kargo bilgilerine ulaşıyorsunuz. her zaman olmuyor ama sabahtan beridir 4. kere başıma geldi.
Soma ya gönderilecek olan yardımları bedelsiz taşıyacak olan kargo firması.
bana kalem hediye eden firma sagolsunlar.
Sözleşmelere kesinlikle uymayan çalışanları kesinlikle kötü niyetli olan firma. Gardrop taşıttım ben bunlara bunlar da gelen küçük paket için beni şubeye buyur ettiler bir sonraki seferde. Neyse efendim maruzatımızı ilettik tabi gerekli yerlere. Bir sonraki paketi kapıya getirirler umarım.
Kargo firmaları arasında bana göre en iyisi, ne zaman bir şey alsam tam zamanında ve ürün zarar görmemiş ulaşıyor.
tüm şikayetlerinizi bölge müdürlüklerine ve genel müdürlüğe iletmediniz de fayda olacaktır, evet personel şikayet ettiğiniz zaman işten çıkarılma gibi bir durum söz konusu degil ama gerekli şeyler yapılmaktadır.
allahın belası, kendine kargo şirketi deme cüretini gösteren bir kuruluştur. dün 17:30'da istanbul/kartal'dan kargoya verilen ürünümü kadıköy'e 28 saattir getiremediler. işin ilginç yanı kargo kartal'dan önce kocaeli transfer merkezine gidiyor ardından tekrar istanbul'a dönüp marmara transfer merkezine gidiyor. ardından fenerbahçe teslim şubesine gidiyor ve işin garip yanı burada başlıyor, çünkü fenerbahçe şubesinden marmara transfer merkezine geri gidiyor! kısacası kargo'yu şöyle bir dolaştırıp tekrar transfer merkezine götürüyorlar.

alın kendiniz bakın: http://i.imgur.com/MvlibP5.png 24 saatte il içini bırakın, ilçe içi teslim bile yapamaz bu beceriksizler. bakalım ne zaman getirecekler kargoyu.

ulan insaf be, kartal-kadıkoy lan. minibüsle getirseler yarım saat sürer en fazla aq.
mersin çamlıbel semtindeki çalışanının, atom karınca ve süper mario karışımı çok şirin bir adam olan kargo şirketi.
durali abi'den bir şekilde bahsetmek istedim.
bilmiyorum formata aykırı mı?
istanbul'dan akşam 7 ye kadar verilen kargoları, ertesi gün sabah 10'da bursa'da teslim eden firma. Hızlı ve güvenilir.
mevcut yapılanmalarında kesinlikle sorun olan, kendine kargo şirketi diyen bir firma.

dün yazdığım http://www.uludagsozluk.com/e/24185017/ entryimi kargom elime ulaşmış, mutlu bir şekilde editlemek isterdim lakin şuan ki durumum bundan çok çok uzakta.

bak yurtiçi kargo, iyi dinle beni; ulan güvercinleri eğitsen 1 günde getirirdi lan allahın kuşu, 1 günde! 75 saat oluyor be 75 saat, yarım saatlik yolu gelemediniz. erenköy'e gelecek kargom, sabah 11:25'de erenköy şubesine giriş yapıyor, buradan dağıtıma çıkması lazım değil mi? siz öyle sanın ahahah. Adamları arıyorum, dağıtıma çıkaracak mısınız diye, diyorlar sahrayıcedid şubemize gelecek oradan dağıtıma çıkaracağız; ulan o zaman niye erenköy şubesine getirdiniz kargoyu! ardından bir beni dövmediği eksik kalan call center'da ki arkadaşla konuşmamızı sonlandırıyoruz. biraz önce sitelerinden kargomun durumunu tekrar kontrol ettim ve marmara transfer merkezine geri gittiğini öğrendim. bunlara ne denir bilemiyorum. yarında yarım gün dağıtım varmış, çok çalışıyorlarmış gibi paşalar haftasonu da 1.5 gün tatil yapıyor.hafta içi 3 günde kargoyu teslim edemeyen firma hafta sonu hiç teslim edemeyeceğine göre kargo pazartesiye kalıyor. pazartesi teslim ederlerse 6 günde kartal'dan kadıköy'e kargoyu getirmiş oluyorlar. ulan stay hungry stay foolish gezemiyor bari kargosu gezsin falan dediler herhalde. 3 gündür istanbul'da dolaşıyor kargo. ha bir ara kocaeline falan gitti, o olayıları önceki entry'de anlattım. şaka gibi firmadır yurtiçi kargo. ona göre.

alın buda screen: http://i.imgur.com/qLjXW0N.png
bugün bir gönderimde indiriminden yararlanarak 10 tl civarı tutacak olan kargoyu 3.25 tl ye gönderme zevkine ulaşmamı sağlayan, başarılı bulduğum kargo şirketi.
türkiye nin en kalitesiz ve dandik kargo şirketidir.

ne kargolarınızı zamanında ulaştırır. ne adam gibi cevap verirdir.
şu ana kadar bir sıkıntı yaşamadığım kargo şirketi.
bu zamana kadar bana hiç yamuk yapmayan kargo şirketidir. ailemiz bu şirketi o kadar çok kullanıyor ki, adresi bulamadılar tarzı bir saçmalıkla karşılaşma ihtimalim çok düşük, ayrıca benim evin o taraflara hep akşam üstü gelmeleri sebebiyle "ne zaman gelir acaba?" tarzı soruları da kafamızdan siliyor.

bu güzelliğin devamını dilerim.
gereğinden fazla pahalı kargo şirketi. ayrıca gönderdiğim hediyeler ulaşım esnasında yırtılmıştır. artık nasıl taşıdılar anlamadım.
Düşman başına olan kargo şirketidir.
iki yıldır aralıksız kargo alıp gönderdiğim işini temiz yapan güzide firma. Bir gün bile sorun çıkarmayıp işleri sağlam yapan temiz aldığı parayi sonuna kadar hakeden insanlar. *
ulaştıramadıkları gönderileri uyarı yapmadan haber vermeden geri yollayan kargo şirketi.
bu konuda bir türkiye markası.
5 temmuzda mesaj atmışlar bugün teslim edilecek diye o da gözümden kaçmış daha dün gördüm ama gönderi sorgularken baktım 4 ünde geri yollanmış ne hikmetse hiç eve uğramadan. bi not bile bırakamazlar üşenirler neden acaba..
tartışmasız en problemli kargo şirketidir. bu firmanın 6 farklı şehirde, 10 farklı şube ile yaptığım gözlemler sonucu bu genellemeyi yapabiliyorum ki ülkemize yakışmayan nitelikte çalışma anlayışına sahip kargo şirketidir. mng kargo, aras kargo, sürat kargo ve hatta ptt kargo bile çok daha iyi hizmet sunmaktadır. yurtiçi çalışanları keyfe göre zili çalmadan kağıt yapıştırır gider, başka şube telefonlara çıkmaz, şubeye ulaşan paket 1 hafta bekletilir, beklersin gelmez, şubeye gidersin dağıtımda çıkar.
Kac gundur cagri merkezinden ulasamadigim kargo sirketi. 2 saat bekletiyorlar telefonda cevap veren yok. Online kurye sistemi zaten berbat. Mobilden cagiramiyorsun. Ne dndik biseymissin sen yurtici kargo. Allah belani...
en berbat en gevşek çalışanlara sahip kargo şirketi. şubeyi arayınca telefonu açma zahmetinde bulunmayan ve normalde 1 günde gelmesi gereken kargo (sitede o şekilde bilgi veriliyor) 2günde gelir abi diye bıyık altından gülen gevşek çalışanlara sahip kargo firması.

not: eğer kurumsal firmaysanız ve onlarla çalışıyorsanız günde 5 defa çağırsanızda gelirler, ama bireysel olunca pek sallamayan bi firma.
istanbul - konya arası bir paketi 22 saatte ulaştırırken, istanbul avrupa yakası ile anadolu yakası arası bir paketi 30 saatte teslim edebilen bir dağıtım şebekesine sahip kargo firması.
bu kargonun tanımı ''alıcıyı evde bulamayan kargo şirketi'dir.

cuma günü evde 4 kişi olmasına rağmen yine bulamamışlardı, şaşırtmadılar. kargonun geldiği yere tekrar gitmesi gerekirken bugün tekrar gelip, mucizevi bir şekilde kargoyu, alıcıya evinde ulaştırdılar.

(bkz: şu an ağlıyorum biliyor musun)
Zamanında kıl olduğum çalışanını facebooktan bulup sövdüğüm kargo şirketi.
Şikayet etsem bişey değişmiyicek sonuçta.
güncel Önemli Başlıklar