(#22177177)

(bkz: cool story bro)
Espri anlayışı 10 numaradır, güler güldürür, hoş sohbet bir yazardır.
sözlükte yazılan her şeyin gerçek olması gerektiğine inanan son bir avuç sığırı bize göstermiştir.
Müslüman olsaydi.belki on defa silik olacakti ama torpilli eleman.
nesildaşım olan çok iyi ve kafa dengi bir yazar. severek okuyacağım entry'lerini.
yine çaylak olmuş dost. Çekemiyorlar efendim.
bir ağacın tek dalı,yaprağıysa eger
bir kuşun kanat çırpışıysa eger özgürce

ormanda tek çiçekse arıya bal olan
gece seni düşünmekse

varmak için kalbine,yalnız kalmak...
ve bu evrende tüm yıldızlara meydan okumaksa senin için

evet,

ben yalnızım
taa ki sen evrenim oluncaya kadar...

demiş nazım hikmet. evrenini bulman dileğiyle.
saygılar..

dişi kimselere aşırı yavşayan bir tutum sahibi olan yazarımsı.

(bkz: o eli bi indir)
kendisine ayağında kundura yar gelir dura dura şarkısını armağan ettiğim yazar.
Kendisine, hacel obasini engin mi sandin, ayaginda potin dengin mi sandin, turkusunu armagan ettigim yazar.

edit: dengin degil zengin olacagidi.
egleniyor muyuz genjler diye sormak istiyorum? hayatima renk kattiniz mersiii *
(#22331301)

baklayı ıslatmayıp tafsilata gireceğim, hızlı konuşacağım çabuk anla.

sen benim kaç yaşında, nerde ne yaptığımı biliyor musun? hayır bilmiyorsun. bilmediğin için de klavye başında akıllar alıyorsun. yoksa çok iyi biliyorum ki senin gibi klavye delikanlıları anca nick altlarından küfürler ederek salyalar saçar.

33 yıllık ömrümde sözlük vb platformlarda asla internet başında senin gibilerle çene yarıştırmaya tutuşmadım çünkü biliyorum ki sen ve senin gibiler yüzlerini görseniz el öpeceğiniz insanlara anca buralarda küfür edip kendi egonuzu tatmin edersiniz.

keşke aklımı alabilsen, öğrenmiş olurdum benim aklım ne kadar ediyormuş da sen alabiliyormuşsun.

bak canım kardeşim; öncelikle kimsenin anasına bacısına karısına küfür etmeyeceksin. kimsenin namusunu diline dolamayacaksın, tanımadığın insanlarla dalaşmayacaksın.

bilirim ki boş konuşana imla işareti gerekmez.. ben genede senin için parmaklarımı yordum. delikanlı adam gibi küfretmeden cevap vereceksen öyle ver, küfretmeden.. haybeden edebiyat yapma ayrıca, lisedeyken çok yormuştu bu failatün failün durumları..

''çizerim seni karikatür olursun'' tarzında geyikler yapma bana, beni çizecek tükenmez kalem ben doğduğum gün tükendi haberin olsun..

haa dersen ki efendi adam gibi konuşurum çözeriz mevzuyu, eyvallah. ama yok bıngıldağımın altında sadece küfür dağarcığı var dersen, lafım sabittir dönüp tükürmem bile sana.

muhabbete hariçten soru işareti katılmasın, bu entry yi okuyupta yorum yapmak isteyenlere sözüm.
dokuzuncu nesil çaylak olmuş yazarımsı.
Çaylaklıkta 4x4 bayrak yarışı ekibinin benle beraber değerli bir üyesi. Diğer değerli üyeler taytszkral ve serefsizimbenimaklimagelmisti .*

Dördümüzün de aynı anda sözlükte "yazar" olduğu günlerin sayısı bir elin parmaklarını geçmez.*
bu mesajı okuyorsa yeni yılını kutladığımı bilmesi gereken yazar.

öpüyorum kendisini yumurtalarından. *
Klavye delikanlısı. Cik cik öttü sonra kaçtı haha.
(#22177177) iyi senaryo yazmış ergen. bir de kendine mühendis rolünü biçmiş, allah bilir hikayedeki duygu kendisidir lan haha. *

yok çok para kazanıyordum, sedat bey bana hastaydı maaşımı iki katına çıkardı falan filan, amk japonya'da yaşıyoruz sanki.
şampanya açtırıp hatunu sarhoş etmeler sonra karıya yumulmalar falan. aferin la seni yeni senenin hayalperest ergeni seçiyorum oldu mu la çürük yumurta. *

(#22331301) vaay sağa sola atar yapmaya başlamışız, büyüyor abileri olacak o kadar. ha bu eleman zamanında atar yapmıştı bana, parmağı yedi oturdu aşağı oradan tanışıyoruz bu ergenle.

size tavsiyem kendisini siklemeyin.
biraz artis ama bana sokmez. varsa sekliniz samsuna da bekleriz. *
annesine küfür ettirmekten haz alan yazar. annenin suçu yok ellerinden öperim.
almayın böyle gereksiz insanları sözlüğe, virüs gibi yayılıyorlar her tarafa. açtığım başlığa küfür yazıyor terbiyesiz. sonra ben de ona özelden haddini bilmesini söyleyince çaylak olacaksın diyor. böyle bir adalet var mı ya.
(#22531376) aşık, vallahi aşık bu çocuk bana. *

kimse titremesin, titretmek gibi bir derdim yok. basur'un da sana selamı var abisi.
tarlada 10 pancar motoru gücünde seviştiği söylenen yazar.
(#22541203)

kardesim yazar.. ama hop orda dur... sana niye baglama calim lan? adi ustund baglama bu... hatuna calarim sane niye calim.... ahahahaha.

saka lan saka... turkuyu bi kac calisayim calmazsam top olayim, repertuarimda yok... sen istek iste yeterki sbag kurban olsun size...
(bkz: #22554651)

amanda aman sbag'ten sözü almış yazar.

repertuarını seveyim hacım. sen çalda ne çalarsan çal sesine kurban olduğum.

bak sen çal bana senin için striptiz yapıp çekmeyen yumurta top olsun. *
nafakalarını zamanında ödemeyen eski kocam. çoluk-çocuk bıraktı bizi ortada.