bugün

bu saatten sonra bunların hepsini takipten çıkmak vicdani görevdir

ınstagram'da 785 bin takipçisi olan moda stilisti ebru sever türk'ün paylaştığı bir video sosyal medyada tepki çekti. ınstagram fenomeninin yufkayla burnunu sildiği görüntülere takipçileri 'ekmeği burnuna götürmek nedir ya' şeklinde yorumlarda bulundu.

https://www.haberler.com/...igi-mide-13819848-haberi/
topluma aykırı eylemlerin çok konuşulmasının prim getireceği gerçeğinden hareketle saçmalamış kızdır.
Çarpılacak, görecek gününü.
Aha böyle kalacak.
kesin götü de kokuyordur.
Olm ben bizim insanımızı anlamıyorum ya. Bu boş beleş zat yufkayla burnunu silmesi mi lazım senin izlememen için?

Giyim kuşamlarına, konuşma tarzına, davranışlarına bakınca izlememen gerektiğini anlayamıyor musun?

Az seçici olun amına koyim.

Allah beyin vermiş, irade vermiş. Hadi kendinize saygınız yok. Allah'a da mı saygınızı yitirdiniz?
Ahlaksızdır kendisi... başına geçirdiği başörtüsüyle Müslüman oldum zannetmiş malesef... nimete nasıl davranılacağını bile öğrenememiş... aslında başörtüsü takmanın temel nedeni erkeklerin şehvetinden kaçmaktır... hadi açık ablaları anladık onlar cahilde bu ablaya ne demeli? Ya çıkarsın atsın başında ki örtüyü ya da boş beleş yerlerde paylaşım yapıp islam'ı daha fazla aşağılamasın...