bugün

http://m.hurriyet.com.tr/Haber?id=28849237

Memleketin guguk devletini fersah fersah aştığı günlerdeki yok hükmüdür.
bir sonraki adım da muhtemelen yok hükmündeki kararın yok hükmünde olduğuna dair kararın yok hükmünde olduğu olacaktır.

liberland e başvuru süresi dolmamıştır inşallah.
bir sonraki adım da muhtemelen yok hükmündeki kararın yok hükmünde olduğuna dair kararın yok hükmünde olduğu olacaktır.

liberland e başvuru süresi dolmamıştır inşallah.
sulh cezanın halt etmesi nedeniyle ortaya çıkan bir karar.

ağır ceza tahliye kararı verseydi sulh ceza böyle bir yazı yazmaya cesaret bile edemezdi. sulh ceza hakimliğinin tayyibin tetikçisi olduğunun kanıtıdır.
uydurma olan ve sisteme entegre olamamış sulh ceza mahkemesinin üst mahkeme kararına yok demesinin bir anlam ifade etmemesidir.

hukuğun h'sinden anlamayan erdoğan ve davutoğlu, o kararları veren hakimleri alel acele görevden aldırdı da ne oldu, yerine geçen alakasız adamlar aynı kararı verdiler. çünkü sorun kişiler değil, hukuğun kendisi. tayyibe yalakalık yapmak isteyen üç beş geri zekalı hukuğu çiğneyecek diye millet işinden oluyor.
(bkz: yokception)
yok hükmündeki kararı yok hükmünde sayan karar da yok hükmündedir şeklindeki karar beklenmektedir.

işte akp.

başkasına yaparsa ben yaptım oldu, başkası buna yaparsa yok hükmündedir.

allah sizlerden uzak etsin bu vatanı gerçekten sevenleri.
hukuk nedir, nasıl ırzına geçilir dersinde önemli bir konu başlığı olabilir yargı bağımsızlığı olan ülkelerde.
birbirine paralel konulan aynalardaki görüntü sonsuzdur. hukuku iğdiş edenlerin yaptığı da iki aynayı karşılıklı koymak ve sonu gelmeyen siyasi tartışmalar yaratmaktır. bu pislik nasıl temizlenecek ve bir daha hukuka tecavüz nasıl imkansız hale getirilecek ? işte bütün mesele bu !