bugün

Sebebi merak konusu olan tutumdur.

Malum, cumhuriyet düşmanı akp fes veya sarık takma konusundaki cezaları kaldırdı.

Durum böyle olduğuna ve de yobazlar lafa gelince şapka devrimine çok karşıymış ayakları yaptığına göre nedir bu çelişkinin izahı?

Not: "laiklerin çoğu neden şapka takmıyorsa ondan" diye çemkirecek yobaza derim ki olay sadece fes veya şapka olayı değil. Sonuçta asr I saadet kılığıyla dolaşmıyor, batılıların kıyafetlerini giyiyor, arada kravat bile takıyorsun değil mi? Hani şalvar? Hani kuşak? Hani mintan?
Şişt orasını karıştırma.

T: Kuranda Allah ne emrediyor haberim bile yok ama föter takmadı diye ecdadı astılar.
Pisa soruları.. Okuduğunu anlama alanında çuvallama.. Bulgur kafası..

Ne diyeyim ki? Bunlar da insanız diye geziniyor, daha da acısı oy kullanıyor maalesef.

Yav he he eşek reis...
Şşşt orasını kurcalama.. Yobazların gerçek yüzü ortaya çıkınca çok terliyorlar.. Gerçi onlar tarikatlarda da bayağı terliyorlardır bade olayı yüzünden.. Berat redflag de pek terlerdi, rahmetli çokomelli..

Şimdi bunlar, fes, sarık, şalvar diye zırlıyorlar.. Ee reisin eşi de 50.000 dolarlık fransız çantası kullanmıyor muydu yahu?? Fransızdan almıştık laikliği.. Batı, gavur, haçlı diye kafa şişiriyorlardı... Ne oldu yobazlar??

Bu dinci yobazlar evirirler çevirirler, bir masal uydururlar.. Kemalist faşolar şapkayı kabul etmeyen alimleri astılaar.. Kemalizm türk faşizmidir.. Askeri vesayettir.. Askeri şiddettir.. Ulusalcılar postal yalaar... Daha geçenlerde böyle bir hıyar benim nickaltımda zırlıyordu.. Bu başlığa gelsin de bir yiğitliğini görelim o ağlak yalancı yobazın..

Kendi adıma konuşursam dinciler gibi şeyh götü yalayıp, özde asıl batıcı olacağıma, siyonistlere yardım edeceğime, kendi askerimin postalına kurban olurum.. Sonuçta o benim askerimdir.. Dinciler gibi batı götü yalamayız özde.. Kemalizm yerli ve milli olmayan her şeye karşıdır.. Dinciler de her daim batı ve siyonist köpeği olmuşlardır.
1000 sene önceki dünya ile 1000 sene sonraki dünyayı kıyaslamak çok şaçma değil mi?

Ben yine de şuraya 1910 lardan bir kare bırakayım.

görsel

Dünya da Herşey değişti değismesine ama değişmeyen tek sey var firavun ve heykel sanatları.
Bak tosuncuk, 10 saniyede bir kelime okumak senin için aşırı hızlı. ilk yazdığımı dakikada bir kelime hızıyla bir kaç kez oku, sonra kendi yazdığını da aynı şekilde oku, sonra düşün.. Uzun uzun, derin derin düşün.. Yazdıklarının benim yazdığımla bir alakası var mı, ona cevap oldu mu?

Belki anlarsın. Yavaş yavaş, geviş getire getire.. Ha gayret..
o soytarıların tek derdi var

bir mesele bulsak da arıza çıkarsak.