bugün

bu ramazanda da tam gaz sürmektedir. buyurun:

http://www.ensonhaber.com...v-basinda-2015-06-18.html

http://odatv.com/n.php?n=...-oruc-baskini--1906151200

sonra? "islam barış dinidir, hoşgörü dinidir!..."

söz konusu yobazların derdi şudur: (bkz: oruç tutanların kendilerini enayi gibi hissetmesi)
yine klasik bir

"kişiler yapmış ama biz islam a mal edelim" zihniyetinin ürünü olan tespit.

hemen araya da sokuşturmuş,

"islam hoşgörü dinidir, barış dinidir" lafını.

böyle acınacak bir hal.

nasıl desem,

hani pes te yenilip kol bozuk diyen insanlar gibi.

çamur at izi kalsın.

ne koparırsam kar kar zihniyeti.
çoğu dinci ama ışid dincisi ondandır.
(bkz: gerçek islam bu)
kimisinin "kişilerin işidir, islam'a mal etmeyin" dedikleri terördür.

kendilerini oruç bahanesiyle terör estirenlere ve/veya yaptıklarına tepki gösterenler arasında görsek haklı bulacağımızı açıkça ifade etmek isteriz. buyurun, meydan sizin...
arkadaşlar dağılalım yine gerçek islam bu değilmiş.
bunun tek bir adı vardır, din faşizmi ! ciddi anlamda korkutucu ve vahşi bir şey bu...
Bu bahaneyle oruç tutanlara ve islama karşı saldıranlar bir kez daha düşünmelidir. Bir kaç olayda bazı yobazların yaptığı insanlık dışı hareketleri oruç tutan birisi olarak bende tasvip etmiyorum. O onların hayvanlığıdır.
(bkz: islam hoşgörü dinidir bir kereeeeee)
(bkz: sus gerizekalı kız ağlıyor şuannnnn)
Siddet teror her dinde vardir. Ama her dinde!
Islam ile siddeti bir araya getiren gotverenler yillardir sirf dinini yasadigi icin surulen,oldurulenleri neden gormezler?
Ya da filistinde,gazze de yapilanlari.
Hadi gectim avrupa'nin ortasinda turk ve musluman olduklari icin yakilanlari?
Lan gotverenler en basiti izmir'de turbanli diye genc kizlara yapilanlari neden yadirgamiyorsunuz!
Isiniz gucunu toptan yargilamak.
Siddete karsisin ama teraziyi hep kendinden tarafa bindiriyosun 71!
Notunu yine verdim. Yine gecemedin aminakodugumunun insanlik sinavini. Bu kacinci?
2015 yılında da devam etmektedir. millet çöpten enerji üretiyor bizim kafaya bak.
açların halinden anladıklarının kanıtıdır.
buradaki bazı orospu çocuklarının dürtüklemesiyle gerçekleşendir.

--spoiler--
kimdir mesela bu genelev mahsülleri;

normal zamanda am - göt - memeden dışarıya çıkmayan başlıklar kasan provakatif ibnelerin ne hikmetse bir anda gurme olanları.
1. gün daha bismillah millet güne başlamadan, sahurdan sonra kalkıp sol frame'i yemek görselleriyle dolduranlar.
işte bunlar önce provakatif davranıp milleti coşturuyor sonra ağlıyorlar.

bu tipler dışında yanınızda yesinler içsinler siz orucunuza bakın.
--spoiler--
Oruç tutmayı yemek yememekten ibaret bi ibadet şekli sanan düşük iq'lu kişilerin rutin faaLiyeTidir.

Yemeyeceksin, kalp kırmayacaksın, nefsini her anlamda sınayacaksın. Önünde kimse yemek yemeyecek demiyor, sen ona rağmen dayanacaksın diyor.

bu olanların sorumlusu da islamdan ziyade halkımızın saygı kelimesinin anlamını 'aksini düşünen defolsun' şeklinde algılamasıdır. Saygısızlık yapan sensin az gelişmiş kardeşim. hayvanlık islamın doğal bi sonucu değildir.
kimisinin bize sövgüler eşliğinde insanlık dersi(!) vermesine vesile olan terördür!..

şu rezillerin haline bakar mısınız? vuran kendileri, döven kendileri, söven kendileri ama bir de hiç utanmadan insanlık dersi veriyorlar!...

neymiş? israil'in yaptığı zulümmüş! yahu israil mescid-i aksa'yı bastığında, ben ilk tepki başlığını açarken, sizler "izmirli kızlar" başlıklarında şerefsizlik yapmakla meşguldünüz...
Şu amına koduğum güruhunu hep başka yerlerde gördüm,
yeri geldi taraftarın yaptığı holiganlık bir klubü kapsamaz dedi,
Yeri geldi molotof atan mahluklara bunu kürtlere maletmeyiniz dedi,
yeri geldi darwin'in seleksiyon hakkındaki hatalı düşüncelerine Tek yanlış tüm doğruyu götürmez dedi.

Doğrudur bunlar evet ama zihniyetleriniz kahpe. Üstteki örneklerde kurduğunuz tümdengelimi, nedense konu islam olunca hep tümevardırdınız.

He yarram he sizi eziyorlar he.

Şimdi beni burada rte gibi konuşturmayın amk,
ulan hepiniz oradaydınız be.
Emevi-selefi-ışid şeklinde silsileler halinde devam eden yobazlığın anadolu'daki halidir. Karşımda yemek yenmesi belki nefsimi zorlar, canım çeker ama tutup da kimseyi yemek yiyor diye rahatsız etmem. Saygı güzel şey.

Bu aşırı baskıcı zihniyet, insanları islam dininden soğutuyor. Ramazan'da bir şii mahallesinden yemek yiyerek geçseniz kimse size dokunmaz. Ya da muharrem ayında herkes umursamadan alevi vatandaşların karşısında su içiyor, hiçbir şey olmuyor. Aleviler veya şiiler adam dövüyorlar mı? Hayır. Çünkü herkesin inancında özgür olduğunu düşünen insanlar. Peygamberimiz ve Ehli beyt'e küfür edilmediği sürece de kolay kolay sinirlenmezler.

Herkesin inancına saygı duyan sünni vatandaşlar ve özellikle din alimlerine büyük görevler düşüyor. sünnilerin içindeki aşırı baskıcı ve vahhabi zihniyetin eriyip gitmesi için sağlam bir dini ve ahlaki eğitim verilmeli. Yoksa muaviyeci-yezidci zihniyet memleketi kuşatacak ve başa çıkılmaz bir hal alacak.
herkesi arap mitolojisine iman ettirmek için uyguladıkları terördür. kendileri de çocukken dayakla, açlıkla, tacizle bu yola girmişler.
amacı dini ideolojiyi kullanarak toplumu baskılamak, itaat altına almak ve iktidar sembollerine taptırarak sömürü sistemine ses çıkaramaz hale getirmektir.