bugün

yobazlığı sadece dindarlara özgü bir şey sanan faşist yazarın güldüren isteği. bak mesela, rizeliler acayip derecede yobazdır, ağır kemalistler yobazdır, ateistlerden de vardır yobaz. mesela sen de bir yobazsın canım kardeşim. neden mi? senden başka kimseye tahammül edemiyorsun belli ki.
yarası olan gocunmuş.

amacı olmayan kampanyadır.
Kesinlikle katılmadığım kampanyadır onlar giderse kimle dalga geçeceğiz sonra ?
dinci yobazların pervasızca ve fütursuzca siktir olup gitmesi gerekir ama imkansız.
gerçi kampanyayı teklif eden çok farklı sanki.
neyse gitmezlerse de güzelce sövüp eksilemeye devam ederiz değişen bi' şey olmaz.
Dincileri yobaz olarak gorenler, aslinda kendileri yobazdir.
dinci yobazlar özellikle yavaştan uzayın, oldu mu. yani girdiğiniz entryler saçma, gülünç ve anlamsız. sözlükte gereksiz yer işgalisiniz. bari salakça entrylerinizle sol frame i işgal edip güzel bilgiler veren yazarların önünü tıkamayın.
desteklenmemesi gereken kampanyadır. ramazan ramazan yobazı dışlarsan Allah katında da sen dışlanırsın. aslında ne kadar sevimli müminler olduğumuzu bilmiyorsunuz. tebessüm ederken yanaklarımız kızarıyor mübarekler. he cidden yobazlar gidecekse toptan gitsin. biz de gidelim laik kemalist yobazlar da gitsin.
tabii ki çok renklilik önemli ama sürekli insanların değerlerine saygısızlık yapan sabit fikirli kimseler gitmeli.
güzel kampanya.
etmesinler yaa. stres atıyoruz. zaten sözlüğü bok ettiler iyice sözlük değil ergen şakirtlerin ezikliklerinin klavyede şavkıması oldu sözlük.

o zaman biz de canımız sıkılınca sigara içmiyoruz iş yerinde iki dakka giriyorum sözlüğe. bir ikisini köpürtüyorum çıkıyorum..

iyi ki varsınız şakolar. stressiz bir dünya için şakolar kalsın.
Oncelikle yobaz moderatorlerin terk etmesi ile baslamalidir.

(bkz: uludağ sözlük moderatörlerinin yobaz olması)
(bkz: nasa nın anti kemalist açıklaması)

fesleğenler kalsın yeşili severiz.