bugün

Ygs' ye eğlenmek için girdiğini ve tercih yapmayacağını beyan eden ygs birincisi kişidir. Ne diyeceğimi bilemiyorum sayın yazarlar.
dayak yiyerek eğlenmeyi planlayan çocuktur.
tamamen fantezi peşinde olan ne diyeceğimi bilemediğim çocuktur. sen niye tekrardan sınava girip milletin canını sıkarsın ki? zaten daha önce birinci olmuşsun. hadi biz de giriyoruz eyvallah da soruları görmek için girmek farklı, eğlence için girmek farklı. eğlence anlayışını sikeyim. ayrıca ek olarak (bkz: hani marjinal bizdik)

edit: imla
üniversite ikinci sınıfta biri olarak benim bile sinirlerimi zıplatan çocuktur. acilen toparlanıp topla tüfekle dalınması gerekmektedir.
sınav sırasında kahkahaları okul koridorlarını inletmiş çocuktur.
bu bir önceki sene dereceye girmiş çoğu kişi böyle fantazilerle bir sonraki sene tekrar giriyor.

arkadaş girmişsin üniversiteye, hem de istediğin bölüme dereceyle girmişsin, kapt artık öss defterini, ne diye nispet yapar gibi tekrar giriyorsun.

bunu ösym önleyebilir, şayet 1. tercihine yerleşti ise aday bir daha öss kapısı kapanmalı, sistem bunu kabul etmemeli, zaten en çok istediğin yere girmişsin ne diye tekrar kurcalıyorsun.

ama ösym nin o kadar halletmesi gereken ama bekleyen o kadar sorun var ki, buna gelene kadar, oooo oooooo...
Ygs bana çaksın da eğlenelim diye girip,yanlışlıkla kendi ygs ye çakan arkadaştır.