bugün

oha lan o kadar hızlı mı açıklanıyor dediğim sonuçlardır.
(bkz: başlık parsellemek)
1 milyon kişinin barajı geçemediği sonuçlardır.
Bu seneki sınav sonuçlarının geleneksel olan skandallarla anılmamasını, kimsenin hakkının yenmemesini diliyorum.

Tabi mümkünse.
Girmeden açıklanmasını istiyorsunuz yuh .
inşallah sevindirici sonuçlar olacaktır. Allahın izniyle kazanabilirsek...
Çoğu öğrencinin açıklanmamasini istediği sonuçlardır yoksa evde gerilim filmi çekilecektir ..
yazıktır la çocuklara, kalbine inecek adamların. ama başlığı uplamak gayet zevkli.
bir hafta içinde açıklanacak sonuçlardır.
evet arkadaşlar ösymden açıklama gelmiş bulunmakta. bu akşam saat 19.30 da açıklanacak sınavdır.
liselileri korkutan sonuçlardır.
Yarın açıklanacak sonuçlardır. Ösym işe hız vermiş anlaşılan.
henüz açıklanmamış sonuçlardır.
20.30 da açıklanan sonuçlar. ygs5 te 3782. olarak tarihe adımı yazdırmış bulunuyorum.
bu sefer açıklanmıştır.

https://sonuc.osym.gov.tr/Sorgu.aspx?SonucID=1577
24.bininci olduğum sonuçlar. Artik yarinlar daha da aydin.
bu ülkede ne zaman ışık hızında iş yapılmış şimdi yapılsın..
(bkz: yav he he)
edit: gelişme var 4 günde açıklandı. acaba entrymi mi gördüler?
bazı gerizekalılar açıklanmadan açıklandı diyerek ygs 2015 sonuçlarını mastürbasyon malzemesi olarak kullanmaya başlamıştır.
mf 2 de 12 865 inci olduğum sınav, hedefim odtü makine.
350 bininci olduğum sonuçlar. Geçen seneden 1 sıra bile oynamamışım tesadüfe bak.

Edit : ibneler..
liselileri tespit eden yegane resulttur. resul değil amk liselisi. result.
açıklanan sınav sonuçlarıdır. hadi geçmiş olsun.
https://sonuc.osym.gov.tr/Sorgu.aspx?SonucID=1577
insanların hasta olup kendini perişan ettiği, kulağındaki küpe ayağındaki alçı yüzünden sınava giremeyen gecesini gündüzüne katanların emeklerinin belki de daha gelmeyecek şekilde silindiği sınav. Ben hasta oldum 5 dkda bir hatırlayınca çarpıntım geliyor sınavdaki gibi fenalaşıyorum, eli s.kinde beyinsizlerin böyle bir ortamda saçmalaması çoook gereksiz. Yok arkadaşım başlığı görünce panik ataktan ölmüyoruz amaa azcık saygı lütfen.
Suriyelilerin 1. olma ihtimalinin yüksek olma ihtimali yüksek olan sınavdır. 12. sınıfların, mevzunların sınava girmesine sövdüğü sınavdır.
Daha aciklanmadi neyin kafasini yasiyosunuz diye dedigim basliktir.
2-3 güne açıklanacak olan sonuçlardır.