bugün

ilkokul müfredatıyla hayata bakan tiptir.

ne biçim insanlar var lan; yer çekimi diye bir şeyin olduğunu zannediyorlar. böyle bir güç varmış ve bizi yer yüzüne bağlıyormuş gibi müthiş bir saçmalık. insan düşündükçe gülmekten kendini alamıyor.

dünyanın işi gücü yok da seni, bastığın yere mıhlayacak. sen dünyayı ne sanıyorsun arkadaş? dünya'nın elinde olsa, götüne bir tekme koyar; yemin ediyorum; en biçimsiz kara deliklere kadar uçarsın alimallah. dünyayı öyle hafife almayın yani.

yer çekimi, newton'un uydurduğu bir masaldır. kimse bu durumu kanıtlayamadığı için, delinin biri kuyuya bir taş atmış, kırk akıllı çıkaramamış gibi bir durumdan ötürü buna inananlar çıkmış.

ulan yer çekimi diye anlatıldığı gibi bir şey olsa, yerinden kıpırdayamazsın lan; bırak zıplamayı filan. sürünemezsin bile; göt gibi kalırsın ortada; kafasız.
ruslar çıkardı ruslar. sırf denizimize inebilmek için. cıa de var bunun arkasında.
(bkz: arkasında israil var)
(bkz: newton)
(bkz: çaylaksınız)......
Gök itimidir o.
Gravity filmini izlemelidir.
yerçekimini bitişik değil ayrı yazdığını gördüğümde hayatı sorgulamaya 2 dk kala ferahladığım söylemin insanıdır. ben de diyorum bu bacak arası sallanan niye hep dik durmuyor.