bugün

Yepyeni olacak ve diğer ilahi dinlerden farklı olacak hatta diğer ilahi dinlere düşman olacak olan yeni ilahi din için isim önerileridir.

Merhaba ben Lübnan'da yaşıyorum ve adım murtaza getireceğim yepyeni din için isim arıyorum.

Bu yepyeni dinde iyiler cennete, kötüler cehenneme gidiyor. Günde 126 kere ibadet etme zorunluluğu var, zina yasak, keçi eti yemek yasak, dönerin son lokmasını ayranın son yudumuna denk getirmemek yasak, balık eti ile kolayı birlikte tüketmek yasak ve adı rak olan tek bir tanrıya inanıyoruz ve ibadetlerin Sanskritçe yapılması zorunluluğu var.

Bu diğerlerine hiç benzemeyen yepyeni tek hak din için isim önerileri arıyorum, lütfen yardımcı olursanız sevinirim.
merhaba... son zamanlarda yeni bir din var isim arıyorum.

bunda taraftarlar cennete, taraftar olmayan hapse gidiyor.
ibadet... dışardan ibadet ediyor görünün yeter... gerisi bakara makara falan.
zina yasak ama belli etmeden yaparsan günahı yok.
domuz eti haram ama kul hakkı ve haram yemek serbest.
tavuk döner bile yiyebildiğinizde ona şükrediyorsunuz...
ne kadar savunursanız o kadar sevaba giriyorsunuz...
yahudiler değil kemalistler lanetli kavim... helak olsunlar, evlerine ateşler yağsın onların...

bu diğerlerine hiç benzemeyen yepyeni tek hak din için isim önerileri arıyorum, lütfen yardımcı olursanız sevinirim.
tanrı arram'ın ilk ve son elçisi benim. başka gelmeyeceğini söyledi. insanlar evrim geçirerek bugünlere geldi. başlangıçta tek bir hücre vardı. deneme yanılma yöntemiyle bazı canlıların neslini tüketmiş, bazı canlıları bugünkü formuna getirmiş. ayrıca dünyada bazı yerlerde suların birbiri ile karışmadığını da söyledi. yani aslında karışıyormuş ama karışmıyor gibi gözüküyormuş.
dedim ki;
"1000 sene sonra falan ne olacak dünyada teknoloji nereye gidecek?"
"de ki; onu ben de bilmiyorum. ben yalnızca bugüne kadar insanların keşfettiği bilgileri size aktarabilirim." dedi.

iyi insanları başka bir hayatta kral yapacakmış. son olarak teröristlerin anası üzerine yemin olsun ki hepsini yakacağım dedi.

bu dinin ismi ne olsun diye bana sordu. dedim ki;
"sen bilmiyorsan ben nereden bileyim arram?"

sizce ne olsun?